• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Ilūkstes novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (4)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Valdis.

SUBATE,PIEROBEZAS PILSEETINJA-NODZERTA,KRUTKAS TIRGOTAAJS TIRGO KAA VEIKALAA,tikai visu diennakti.Subatee skaista daba,ezers,labi cilveeki,bet pabrauciet paielaam,paskatieties trotuaarus,parunaajiet ar nekam nederiigu paarvaldnieci Sofiju Gluumaani,tad redzeesiet to ainu .Man dziivo mamma tur,esmu dzimis tur,bet taadu murgu neesmu redzeejis.Centraa sakaartoja ielinjas,bet iebruka vienalga viens posms.Ezeraa liek tiiklus visi,kam nav slinkums.SUUNU CIEMS IR PROGRESEEJOSS.Subate ir mirusi.Ja runaaju aplamu,gatavs tikties.27838345.Valdis.Ja kas,manas mammas maajai blakus pensionaariem tualetes nav 2 gadi,taa ir lauku tualete.Tas ir normaali?

Sofija

Par tualeti tev pašam vajadzētu padomāt, jo tas ir privātīpašums, kauns ka divi gadi nevari jaunu uzcelt priekš mātes.

Andris

Kur tad ir tā pietura?Tur pat soliņa kur apsēsties nav,tik ir televīzijas filmētais video par pieturas atklāšanu.

Jānis

Varbūt varēja tikšanās vietu izvēlēties Subati, kur viss ir nolaists līdz nullei. Jo Subate ir pilsēta. Un tikšanās vieta jaunajā autobusu pieturā, kura nodota ekspluatācijā 2016 gada oktobrī. Tas būtu vienkārši superīgi!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas