• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Ikšķiles novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (120)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

IETEIKUMS

Ja deputāts un kandidāts Rubenis iesaka nobalsot pret šūpolēm , jo viņš ,būdams inženieris, nevar uzņemties atbildību par to drošumu , tad varbūt jāslēdz arī tās ielas , uz kurām viņa inženiera eksperiments nav izdevies?Kā ar tāda inženiera -direktora atbilstību amatam? Iesakām nobalsot!

Atbildi

Deputāt RUBENI šeit, ja neesi spējīgs to izdarīt Domes sēdē.

???

Uz neērtiem jautājumiem mēs neatbildam.
Dace Kļaviņa (Politiķis)

Dace Kļaviņa (Politiķis)

Jau sākumā pieteicos atspēkot konstruktīvu kritiku. Nekādās intrigās neiesaistīšos. Atbildu pirmkārt uz jautājumiem, kuri ir tiešā vai pastarpinātā manā pārziņā. Uz vairākiem jautājumiem gaidu, kad atbildēs mani kolēģi, kuri ir tieši atbildīgi par attiecīgajām jomām.

Kājāmgājējs Vilcienbraucējs

Kad beidzot tiks ierīkota gājēju ietve Daugavas prospektā no stacijas līdz tunelim?! Tik intensīva satiksme! It sevišķi tumšajos gadalaikos skaitu tēvareizi, un lūdzos lai nenobrauc, ejot no vilciena vakarā mājā. Strādāju Rīgā, pelnu nodokļus pašvaldībai.

disasterx

Daugavas prospekts galīgi nav noslogota iela
Dace Kļaviņa (Politiķis)

Dace Kļaviņa (Politiķis)

Ietve Daugavas prospektā tika plānota jau vairākus gadus atpakaļ. Tomēr, to nav iespējams izbūvēt, nenozāģējot seno koku aleju. Tādēļ šis jautājums pagaidām nav virzīts. Piekrītu, ka ietve šajā posmā ir nepieciešama. Paldies par viedokli.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Ikšķiles novadā