• Svētdiena, 2017. gada 23. aprīlis
  • Vārda diena: Jurģis, Juris, Georgs
Rīgā +5°C, ZR vējš 8m/s

Grobiņas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (8)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

ilze

Izglītības ziņā viss notiek- attieksme, līmenis, pūlciņi utt. . Cik bērnu iet Grobinas skolā no Durbes, Kapsēds blakus pagastiem. Tas jau ir rādītājs.

Mārīte

Izlasīju komentāru, cik Ozolnieku novadā viss tīrs un saposts...Nezinu gan,kur šis cilvēks dzīvo,droši vien Iecavkrastos...Ozolnieki ir kļuvuši netīri, pērnās lapas vēl tagad vējš pūš prom, uz tiem pašiem Iecavkrastiem ziemā pa "skaisto" ietvi nav iespējams aiziet, jo kupenas. Lai cik daudz sasnigtu sniegs, tā jau ir stihija.Sētnieki laikam vispār atlaisti no darba. Skatoties, cik dārgi ir dzīvokļi, kāda ir kadastra vērtība, cik liels nekustamā īpašuma nodoklis, tad rodas sajūta, ka Ozolnieki ir vieta, kur dzīvot turīgiem cilvēkiem un vietējiem laiks atrast mājas citur. Deputātiem viss ir normāli. Būtu laiks jauniem cilvēkiem ķerties pie darba, tikai,visticamāk, nekas nemainīsies...

Odita Krenberga

Un kāds ir pašvaldības komentārs par BAM-u?

Agnese

kopš dzīvoju Grobiņā, bams ir bijis kā sāpju bērns.māja grimst dziļos parādos, liela daļa nemaksātāji.nevar teikt ka nekas nav darīts,viens stāvs gadus 5 atpakaļ tika salabots.par kādiem līdzekliem veikt pārējo?noņemt no citu māju uzkrājumiem?nevar prasīt lai pašvaldība atrisina valstiska līmeņa sociālās sfēras problēmu!

Gaviezniece

Pagastā regulāri notiek pasākumi,svētki,darbojas dažādi kolektīvi(lai tikai laika pietiktu un vēlmes piedalīties). Centrs sakopts, nepārtraukti notiek dažādi remontdarbi utt. Nu kā var teikt ka nomalēs nekā nav?! Sekoju līdzi arī pārējo novada pagastu dzīvei.Visūr ir rosība un kustība! Protams ka gribas vairāk, ir sāpīgi dzirdēt par draudiem slēgt skolu. Bet vai tur mēs paši neesam vainojami? Paši sūtam bērnus pilsētas skolās(jebkurš savam bērnam vēlas to labāko), skaidrs ka ar pāris desmitiem bērniem skolu uzturēt ir neiespējami.Mana vīzija- pagastos sākumskoliņas, pēc tam centrā uz lielu, laba līmeņa vidējās izglītības skolu(un pilnīgi viena alga vai to sauc par vidusskolu vai ģimnāziju).Uzskatu ka Grobiņas novadā viss notiek,viss attīstās,pilsēta kā jau centrs-attīstās straujāk,bet tas ir tikai normāli. Par vēlēšanām runāt negribas.Nepatīkami klausīties to samazgu liešanu,kā paranojas skarie apšauba visu.Lai visiem jauks pavasaris un veselīgs saprāts dodoties uz vēlēšanām.

Arī Novadniece

Mans ierosinājums Jums ,"Tautas panorāma', lai uzzinātu patiesākas domas par padarītiem un nepadarītiem darbiem, - vajag braukt tikties ar novada pagastu ļaudīm , jo centrā jau viss ir skaisti, pozitīvi, tur nebūs reālās dzīves ainiņas. un no nomalēm jau neviens uz šādām tikšanās reizēm nevedīs. Pasarg, Dievs, pateiks ko netīkamu un mūsu novadā kritiku nemīl un patiesības teicējs bieži vien sev parakstījis spriedumu- vienalga vai tas attiecināms uz darbu, vai kādu konkursu. Grib zināt, kā labāk dzīvot, ko darīt, bet ne no citas mutes.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Grobiņas novadā