• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +3°C, D vējš 10m/s

Durbes novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (6)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!
Laila Sprice

Laila Sprice

Es nedomāju,ka šis ceļš ( vietējie dēvē par "zelta dzīsla" ) būtu jāslēdz. Tad jau arī pilsētās daudzas ielas būtu jāslēdz. Un vieglais transports nereti brauc trakāk par smago. Bet papldus zīmi var uzlikt. Tas , protams, nekaitēs.

Odita Krenberga

Skaidrs, paldies, Laila! Gaidīsim domes komentāru ļoti, jo, kā mūsu tikšanās laikā stāstīja - arguments pret guļošo policistu ir - ka lauzīšot mašīnas. Bet pretarguments - kāpēc tad citās ielās/pilsētās tie ir un nekas nav salauzts? Un galu galā - neviena mašīna - salauzta vai nesalauzta taču nevar aizstāt bojāgājušu dzīvību.

Laila

Es nēesmu no domes, kā arī ne viens radinieks tur nestrādā :) Kāpēc to nevarētu, iespējams , tam ir kāds loģisks izskaidrojums, kurš tad domei ir jāskaidro iedzīvotajiem. Kāpēc ir labāk bez guļošā policista.
P.s. Bet šis ceļš jau ir kā Brīvības iela Rīgā . Un par to pārvietojas arī citi smagie transporti- mežinieki, pienvedēji, traktortehnika, skolas autobusi, preču piegādataji u.tml.

Odita Krenberga

Labdien, Laila! Tur jau esot zīme uzlikta, bet to neievērojot. Slēgšanas vietā iedzīvotāji esot domei piedāvājuši arī kompromisu - "ģuļošo policistu". Kāpēc to nevarētu? Vai pati esat no domes?

Odita Krenberga

Vai kāds no esošās pašvaldības un/vai potenciālajiem jaunajiem kandidātiem varētu izteikt savas domas par "Durbes grauda"' mašīnām un "par" vai "pret" argumentus par Dunalkas skolas uzturēšanu?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Durbes novadā