• Pirmdiena, 2017. gada 24. aprīlis
  • Vārda diena: Nameda, Visvaldis, Ritvaldis
Rīgā +4°C, DA vējš 6m/s

Daugavpils novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (4)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Valentīna

Personīgi man ļoti patīk Daugavpils novada Biķernieku pagasts. Starp citu tieši šī pagasta iedzīvotāji martā izturējuši 4 dienu transporta blokādi!

Maija

Kāpēc izvēlētā tikšanās vieta ir Vecstropi? Novads ir tik liels - 19 pagasti, bet izvēlēts ir vistuvākais ciems pie pilsētas, faktiski, pilsētnieku guļamrajons, kas pilnīgi neko neizsaka par novada dzīvi. Žēl, ka žurnālistiem grūti pabraukt drusku tālāk no pilsētas, vismaz uz kādu no novada attīstības centriem - Kalupi, Špoģiem, Krauju....

Vladislavs

Laucesas pagasta cela, kur brauc skolas autobuss un iedzivotaji ir divas bistamas vietas Pagriezienos ir lielie gravji un tek upes, bet nav neviena aizsargbarjera-
'otbojnika'. Tris gadu laika ludzam un sakam pasvaldibai, bet ne ka.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!