• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Dagdas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (13)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Evija

Privātajā sektorā novadā ir tikai 380 darbinieku, Domes štatos strādājošo ir ap 800 darbiniekiem, viss budžets aiziet darba algās, nepaliek naudas ne ceļu remontiem, veselības aprūpei. Tāpēc tas ir 107 atpalikušākais novads !

Signe

Vai tad runās par to ka policija, dome un citas varas institūcijas nespēj funkcionēt?!
Bet ja tomēr kāds atļaujas to darīt, tad viņam dzīves vietu izdedzina, uzsūta vietējos "citronus" un vairāk neko rakstīt negribas.

Signe

Mēnesī nomirs 27 piedzims 9 cilvēki un mani izraida no Dagdas novada!!! Neizprotu, kāds ir mērķis?

moris

Bet domes izdotā avīžele tik apraksta pašvaldības lielos, labos sasniegumus

ELGA

Novads ir skaists un resursu bagāts. Tikai pašvaldības attieksme ļoti dīvaina. Tāda sajūta, ka domes cilvēku dzīslās tek zilas asinis. Dome no tautas ir tik tālu atsvešinājusies, ka liekiem liekas, ka muižnieku un klaušu laiki atgriezušies. Arī pašā domē verdzības laikmets iestājies. Ja pret esošo varu sāksi iebilsts, pat labu vēlot, tūlīt represijas un laukā no darba.

Signe

Tiesībsarga biroja atzinumi arī neattiecas uz Dagdas novada domi, klaji un skaidri priekšsēdētāja man to paziņo.

Pēteris.

Neredzu pamata piedalīties pašvaldības vēlēšanās Dagdas novadā. Novada pastāvēšanas laikā nebija neviena darbaspējīga priekšsēdētāja, bet tagad kad Latvijā ir liela nabadzība , izsaimniekota, runāt par novada attīstību nav pamata, neatkarīgi kas būs Dagdas mērs.Ar cieņu Dagdas iedzīvotājs..

Signe

Kamēr izpilddirektors Pauliņš būs pie varas (īstās varas, jo deputāti ir tikai viņa marionetes) Dagdas novadā viss iet un ies uz bezdibeni.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Dagdas novadā