• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +4°C, D vējš 6m/s

Cēsu novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (32)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Andris Bērzińš

UZMANIBU.CĒSU TIRGUS VADIBAI UN ŠUSKINA KUNGAM VAI JUMS KATRS CENTS IR SVARIGAKS PAR CILVEKU ERTIBAM.2016 GADA NEBIJA GĀJEJU PAREJAS NO LIELA STAVLAUKUMA UZ UZ TIRGU.BET BIJA ATSTATA VIETA IEEJAI TIRGU STARP STADU TIRGOTAJIEM.BET ŚOGAD IR PAREJA BET NAV IEEJAS.VARBUT ARI PIEBRAUKTUVI VEL IZIREJAT JA JUMS IR TIK SVARIGA KATRA KAPEIKA.TAD LAI TIE PIRCEJI KAPJ PĀRI SETAI UN IEPERKAS.JUMS IETEIKTU VAIRAK PADOMAT PAR PIRCEJU ERTIBAM NEVIS PARDEVEJU VAI JUSU KABATAI.
Gatis Strazdins

Gatis Strazdins

Cesis vairs nav pilseta,bet CESU NOVADS. Cesu novada nav labi apmaksatu darbuvietu ,lai teiktu ,ka esi apmierinats ar CESIM. Cesu novada ir diezgan augsti komunalie pakalpojumi .Cesu novada ielas ir tik tuksas noiedzivotajiem pec pulkstens '' 16.00 ''.CESU NOVADA ielas ir tik bedrainas . Lildienu nedela izejot CESU NOVADA ielas ,nevareja ieraudzit nevienu lieldinu atributiku ,taka tadu lieldienu svetku nav .

Cēsu Mauglis

Kad beidzot tiks izpildita šī prasiba kur tam jaunam mammam ar ratiem pa krūmiem jabrauc vai invalidam pa kalninu blakus trepem.sez tur bezjedzigi tai dome un spriedule to mes netaisisim lai vel klunkure pa kalnu galvenais lai kautkada pirtsupite tikt uzlabota.

Andris Bērzińš

Kad beidzot piekersies pie trepem slimnicas teritorija GLŪDAS KALNA jaunas mammas ar ratiem klunkure pa zāliti.slapja laika pa dubliem.a ziema vispār ar ratiem nošlūc uz pakaļas?
Janis Rozenbergs (Politiķis)

Janis Rozenbergs (Politiķis)

2017.gada budžetā iekļauta gājēju ietves izveide Pirtsupītes gravā, kas savienos Palasta un Viestura ielu. Arī Glūdas ielas kāpnes paliek aktualitāte, taču neesmu drošs vai tik stāvas kāpnes varēs pielāgot invalīdu un bērnu ratiņu normālai lietošanai. Tur jāmeklē mazliet cits risinājums!

Ome

Ir jau Cēsīs izdarīts daudz pilsētas sakārtošanā un to redz pilsētas viesi,bet pie tā mēs paši cēsinieki jau esam pieraduši. Gribu teikt ko citu,mēs protam kritizēt citu paveikto vai nepaveikto,bet kādi ir mūsu māju pagalmi. Ļoti daudzi skaisti sakopti,viss tīrs un kārtīgs,bet dažām mājām kauns iet garām,galva jāgriež uz otru pusi.Un kas tad pie tā ir vainīgs. Pašu slinkums un nevīžība. Varbūt,ka arī pašvaldībai vairāk jāpabraukā par pilsētu un šādiem mājas īpašniekiem jāaizrāda.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Cēsu novadā