• Svētdiena, 2017. gada 23. aprīlis
  • Vārda diena: Jurģis, Juris, Georgs
Rīgā +5°C, ZR vējš 8m/s

Carnikavas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (9)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Mr. Garciems

Apgaismojuma ieviešana ir ļoti īpatnēja, piemēram, Garciemā. Viena no galvenajām ielām iebraucot pagriezienā pa kreisi aiz pārbrauktuves ir salikts jauns apgaismojums ar ĻOTI mazu atstarpi vienam no otra (lampas), sanāk ka gaismas pietika uz pusi ielas tikai un otrai pusei ir palikušas padomju laika apgaismojuma lampas, kuras ir sešas reizes tālāk viena no otras nekā jaunās. Un sagadīšanās - jaunās iet taisni gar domes deputātes mājām.

zane

jā, vienos pa dienu gandrīz tikai pensionāri, kurus nesatrauc ne bērnudārzs, ne skola.

Carnikavietis

Skaidrs, ka Skavenecam (sižetā tas, kuram divi bojāgājušie ir ''tikai divi'') tiltu nevajadzēja, jo viņš dzīvo Carnikavā. Bat vai viņa raušanās uz kameru nav priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpums - viņš taisoties kandidēt vēlēšanās.
Apkartraksts

Apkartraksts

Daļa no Carnikavas novada situācijas ir attēlota Ādažu novada video (2:57): Skolēns saka: "Es esmu no Carnikavas, es mācos te (Ādažos) ..."
Apkartraksts

Apkartraksts

Lielāka problēma - nogalīnāta vēlme cilvēkiem runāt, jo cik ilgi var runāt , ja tas maz palīdz . Tai pat laikā vadība bez kādām problēmām runā iedzīvotāju vārdā un risina pseidoproblēmas. Galvenais akcents - "apgūt ES naudu" un jo lielāks projekts, jo labāk.

Valdis

Es teiktu, kas Carnikavas domes vadībai ir par 90% pazudusi saikne ar to, kas patiešām ir svarīgs mums. Tā vietā lai celtu vecajā armijas bāzē nekurienē kaut kādu tehnoloģiju uzņēmumu kvartālu, būtu labāk nolupušo skolu sataisījuši, ielas saremontējuši un apgaismotas lai būtu. Bērnudārzā rindas... kāda jēga te vispār deklarēties? Tas jautājums jums, Daiga Jurēvica, Carnikavas mēre! Atbildiet, lai tauta redz...

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Carnikavas novadā