• Svētdiena, 2017. gada 23. aprīlis
  • Vārda diena: Jurģis, Juris, Georgs
Rīgā +5°C, ZR vējš 8m/s

Brocēnu novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (10)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!
Kārlis Miksons

Kārlis Miksons

Atbildot uz komentāru par to, vai notiek kāda veida cenzūra. Šis nav pašvaldību apmaksāts projekts, lai mēs rādītu tikai pozitīvo! Mēs atspoguļojam to, ko mums stāsta vietējie iedzīvotāji. Protams, vienmēr būs neapmierināto un tādu, kas uzskatīs, ka saskatām tikai negatīvo!

Kristaps

Kārli, kad un kur būs iespējams skatīt pilnu video versiju ar nenogrieztām beigām?

Aicis

Video būs tad, kad būs labi samontēts un parādīs tikai negatīvo, jo Jūs LSM.LV tikai to redzat un gribat parādīt, bet to pozitīvo negribat parādīt.

Inese

Tik daudz kā Dūklavas laikā izdarīts ,pat neatceros,visi Brocēni plaukst un zeļ.Pludmale savesta kārtībā,uzveidots meža parks,kur patiešām atpūšās daudz cilvēku.Tas,ka izcirsti vecie koki,tas ir normāli,jo pie ceļa bija briesmīgs šanhajs.Kauns būtu runāt,ka neko nedara,jo tik briesmīgs skats no lielceļa bija,ka kauns bija braukt garām.Man šķiet,ka tie kas to neredz vienkārši grib kasīties.Paldies Dūklavai,un viņas komandai!!!!!

brocenieks

Dūklava ar savu komandu pamatīgi sazagušies tadat cenšas ar puķēm cilvēkiem aizmālēt acis. Kā tu nestrādāsi, ja opozīcija skatās uz pirkstiem un stāv aiz muguras ar sūdainu mietu. Kapēc Dūklava ar savu komandu nestrādāja pagājušajā sasaukumā, tad kad domē nebija opzīcija.

Kristaps

Varbūt ir iespējams aplūkot pilnu video? Vai vismaz padalieties ar informāciju, kādā raidījumā šis sižets iekļauts?
Kā par Saldu, tā arī par Brocēniem sižeti ir nepilni, ar nogrieztām beigām...

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Brocēnu novadā