• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Baltinavas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (5)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!
Ilga Nagle

Ilga Nagle

vai būs reportāža no Baltinavas???
vai tiešām Briežciemiete raksta patiesību???

Briežuciemitis

Noteikti balsojiet par Līgu Carevu , aktivs cilveks , un noteikti uzlabos Baltinavu . .

balvinietis

baltinavieši kuri iesiet balsot noteikti nebalsojiet par Dzintaru Meščanovu jo nekartības sakas pirms Aigara keiša

Briežciemiete

Baltinavā par prieks';nieku grib diktin tik Aigars Keišs, tas ir kas govis Strautiņus badā nomērdeja, cilvekiem paajs apzaga, visu tehniku apzaga no cilvekiem. Nabaga govis bada nāvē piesietas ķēdēs bija beigtas. Vēl briesmīgāk tās kāva, ar zāģi Družba kaklu dzīvām grieza nost. Tagad Briežciema skolu nolikvidēja. Labos skolotājus no darba aizdzina, bērni no Briežciema uz citām skolām aizbēga. Mīļie baltinavieši, nebelsojat par šo necilvēku, nebalsojat. Būs tas pats kas ar govīm un Briežciema skolotājiem. Kur Keišs skaras, tur posts un iznīcība. Nāve un bezcerība! Nelaidiet necilvēku priekšnieka darbā.

vietejais

kad Baltinavā būs gājēju celiņš. Tas apdraud bērnu drošību uz ceļa ejot uz skolu un no skolas! Jānis nogrieza kameru, kad smagā mašīna brauca pa šo ceļu- galvenā iela Baltinavā!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas