• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Apes novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (3)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Antons

Tur viens vīrs runāja par Apes policiju. Kas policijā strādā? Semjonovs datorā spēlēja azartspēles. Pašreizējais Apes jurists Rīgā zaudēja visu. Atkarība no azartspēlēm. Labs jurists. Kā Astrīda jūtās? Labs arī..... ??? Policija nedarbojas. Skolotājam izsita logus, bet policija pārsūtīja dokumentus uz Apes pašvaldību. Ko dara Ļuļe, Līvija un visa bariņtiesa, sociālie darbinieki? Tiem arī izdauzīja logus. Nav izdevusies valsts. Pašvaldības darbinieki braukā nepamatotajos komandējumos. SKOTIJAS AITU SPIRU SKATĪŠANĀS. Ronimoisam jānodrošina ūdens centralizācija arī atllikušajā Parka ielā. Praktiski Apē jāmaina visa vadība un ierēdņi, kuri sevi sākuši uzskatīt. Ne par tādiem darmajediem biju uz barikādēm. Jūsu bērnu skolotājs+

Skolotājs. Pietiks.

Vēsturiski Ape un novads attīstījās. Pašreiz no progresa iet uz regresu. Bija savs bānītis. Skatieties kāda ir pilsētas vizītkarte-vilciena un autobusa stacija likvidēta, stāv sarkano ķieģeļu māja kā atraitnīte. Apē ir savs MAUZOLEJS. Kāpēc to ēku nerādīja? Nerādīja daudzas vietas un lietas, jo pašreizējā kaza vēl sēž.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Apes novadā