• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +3°C, D vējš 10m/s

Alsungas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (7)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

absolvents

bet vakar muziķenē bija iemetiens

suits

Vai tad Tev Ainariš ausis nesvilst mānoties.

Deputāti

Cik ilgi tiks maksāta nesamērīgi liela alga ,ziņas no amatpersonu algas saraksta www.alsunga.lv Mūzikas skolas vadītājai, labi ja viņa darbā ir sešas pilnas darba dienas mēnesī?

Suitene

Ainārs blefo, blefo, blefo!!!

Ainars Macpans Alsungas mūzikas sko

Strādāju šajā skolā, un zinu, ka direktore darbu neapmeklē tikai slimības gadījumā, jo tad vadītāja pienākumus pildīt parasti uztic man! Anonīmie deputāti taču to var pārbaudīt, ja tie vispār ir deputāti, kas šo precīzo uzskaiti ir veikuši. Un atalgojumu Janetai, vadoties no viņas darba izvērtējuma apstiprināja novada domes DEPUTĀTI!! Es piedalījos šajā sēdē! Cilvēki esat nu drosmīgāki! Kādu apvainot anonīmi, tas ir signāls, ka Jums psihologa pirmais apmeklējums jau ir nokavēts!!!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Alsungas novadā