• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Aizputes novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (21)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

DNS

Iet runa par to, kā deputāts strādā domē, nevis cik vīna pudeļu pārdevis tūristiem. Ja privātais bizness ir vienīgā deputāta interese, deputātos nav ko līst !

jautājums

Un vēl - kā viņi nestrādāja gadu un divus atpakaļ, tā viņi nestrādā arī tagad. Ar retiem izņēmumiem, piemēram G. Sisenis, L.Tiļugs, J.Balodis, par domes vadību nerunājot (tur ir 2 deputāti, ja kas). Kādēļ tagad tāda ažiotāža? Nāk vēlēšanas? Tad nebalsojiet par tiem, kuri tikai to roku cilājuši.
Un nebalsojiet par tiem, kuri redz tikai savu pagastu, nevis novadu kopumā.

jautājums

Var jau nākt uz sēdēm un neko nesaprast, tur vismaz pieci tādi sēž, kas mierīgi varētu arī nesēdēt.

Andris

Deputātus, cik zināms, izvirza partijas. Kas tad tās Aizputē par partijām, ka sliktos izvirza? Degradanti vien?

DNS

Četru gadu laikā kāds no 15 deputātiem nu gan varēja izlīmēt kādu afišu, ka notiks pieņemšana !! Ja speciāli seniori uzaicināja, tad jau atnāca, bet ne pēc savas iniciatīvas. Šilis vienīgais nebija lūdzams - nāca, kad uzaicināja. Un izrādās, ka deputāts/ vīna brūveris un deputāte /piena uzpircēja regulāri kavējuši domes sēdes. Laikam bija pārlieku garlaicīgi pasēdēt paris stundiņas mēnesī...

aizputnieks

DNS vienmēr ar visu ir neapmierināta. Kāpēc neredz to, cik deputāt/vīna brūvētājs atvedis tūristus uz Aizputi, cik daudz Aizputi pārstāvējis. Tāpat deputāte/piena uzpircēj tik daudz palīdzējusi novada zemniekiem, neviens zemnieks nevienu sliktu vārdu neteiks.

aizputnieks

DNS vienmēr ar visu ir neapmierināta. Kāpēc neredz to, cik deputāt/vīna brūvētājs atvedis tūristus uz Aizputi, cik daudz Aizputi pārstāvējis. Tāpat deputāte/piena uzpircēj tik daudz palīdzējusi novada zemniekiem, neviens zemnieks nevienu sliktu vārdu neteiks.

DNS - nezinīšiem no Aizputes

Tas, ka deputātam reizi 2 mēnešos jātiekas ar vēlētājiem, ir ierakstīts likumā ! Deputātiem liku priekšā publicēt tikšanās grafiku, tas tika izdarīts, bet vēlētāji aiz kūtruma vai intereses trūkuma tādu iespēju laikam neizmantoja. Un tagad sūdzējās, ka nezin, kuri ir viņu deputāti ?! Vēl Oditai žēlojās, ka pašvaldība nerūpējas par klaiņojošo kaķu sterilizāciju, un kāpēc vēlētāju sarakstos iekļautas mirušas personas( ?...). Iedzīvotājiem arī nav skaidrs, kā veidojas novada budžets. Tas, ka 4 gadu laikā deputāti un administrācija nav uzaicinājuši aizputniekus uz informatīvu domu apmaiņu, ir fakts, kas gan ir nožēlojami. Un nav tiesa, ka centrs ir sakopts: tajā ir grausts grausta galā, pagalmi nekopti un piegružoti.Un patiess ir šovakar "Tieša runa" secinātais, ka domes nemainību nodrošina tās elite un vēlētāji, kuri saņem pabalstus no pašvaldības.

jautājums

Vai kāds ir bijis uz tikšanos ar deputātu (jebkuru)?
Un vēlētāju sarakstā mirušas personas - to jautājumu adresējiet PMLP, viņi sagatavo sarakstus, nevis pašvaldība. Loģiski, ka būs iekšā mirušas personas, ja tie cilvēki nomirs pēc saraksta sagatavošanas un pirms vēlēšanām. Bet neviens viņu vietā nebalso, to tak vajadzētu saprast.

Andris

Bet varbūt lietas ir attīstījušās tik tālu, ka Aizputē vairs nav divu cilvēku, kuriem interesētu attīstība, varbūt ir palikuši tikai tādi, kam interesē pabalsts 1500 eiro mēnesī un citi, kam mazliet mazāk. Demokrātijā mazākumam jāpakļaujas vairākumam. Tos graustus no centra grausim pa vienam, līdz paliks tikai domes ēka...

Ritvars

Kāpēc sižets par Aizputi tikai 3,51 minūti?

Odita Krenberga

Cenšamies, lai video atspoguļotos viss viedokļu spektrs, kas tiek izteikts un daudzkārt neatkārtojas viens un tas pats.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Aizputes novadā