• Otrdiena, 2017. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
Rīgā +3°C, D vējš 10m/s

Aizkraukles novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (20)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

hakers

Es vispar izsauktu raidijumu De facto lai apskatas kas seit notiek. Ari KNAB butu interesanti papētīt pašvaldību.. ta vien nagi niez padot ziņu šiem.

kaimiņiene

Sen pazīstu sievietes, kuras kritizēja gan domi, gan sociālo dienestu. Viņu ģimene gadiem saņēmusi pašvaldības palīdzību-sociālos pabalstus. Labāk domātu, kā tikt galā ar problēmām un sliktajām lietām kas notiek pašu ģmenē.

anda panda

Labak nebutu bazusi savu degunu kur suns nebāž savejo. Sanemt palidzibu ir viens bet tas nenozime ka drikst publicet nepilngadigu svešu bernu personas kodus diezin a tev patiktu ja tava berna personas kodu publicetu pa labi pa kreisi. Un tas nenozime ka vinas nav cilveki vai tad tapec cilvekiem ir jasuta dokumenti ar apvainojumiem un nepatiesu informaciju? Un vsi tapec ka sis sievietes gimene sanemusi palidzibu ir japazemo un un nav isti korekti no socialo darbinieku puses izpaust informaciju par ģimeni? Vai tu skaties uz citiem no augsas ho esi miljonārs vai vel kadam no domes radiniece skaties kad nenakas maksat par iedomibu Dievs nav mazais bērns.

Aizkraukliete

Un tēmas, kuras izskanēja pa visu valsti- leģionāru slimība, vardarbība bērnudārzā, tas neko labu nepasaka par Aizkraukli. Un te nu pilnībā domes, tai pakļauto iestāžu atbildība,

puškins

Aizkraukle vispar pretiga pilseta pretigi cilveki . Aizkraukle vispar apdalita seit jau konfeksu veikalos nav berni ka ierauga saldumus ta lielakie sparda mazakos lai tik dabutu konfektes. Tas jau daudz ko liecina par pilsetas kulturu un audzināšanu. Diezin kapec citur pieklājīgi berni skaisti sastajas rindā lielakie palaiz mazakos pa priekšu. Skaisti prot panemt pa vienai pacinai nevis grabt ar grabsanu ta ka pirmo reiz dzive redz koncas. Tas jau vien liek domat par pilsetu un tas iedzivotajiem.

zanda

Tikpat labi davai sutam visiem pec kartas nepilngadīgu bērnu personas kodus vienalga piespriezam nevainigam cilvekam mūža ieslodzijumu pfff vienalga aa nu sory drukas kļūda mm nekas tas jau neko nemaina. Nu isedi nevainīgs visu muzu cietuma. Un jums tas liekas normali?

kaimiņos esošajām personām

Kur jus ravat to ka sūdzējās par to ka socialais dienests nepalidz? Ja jus domajat to ka vairak palidz tiem kas iedzer tas jau nav nekads jaunums? Tas jau sen zināms. Seit jau runa nebij par to bet par to ka kludas papīros ja jus nezinat tad nevajag varities par to ko nevajag varities. Ja si gimene sanemusi palidzibu tad tas nenozime ka drikst sutit kludainus dokumentus un sagrozīt faktus un uzskatit cilvekus par idiotiem tikai tapec ka vini palidzibu sanemusi. Ka sekretare ar atbilstosu izglitibu ja vispar tāda ir drikst sutit cilvekam dokumentus ar acim redzamam kļūdām? Sekretare ir atbildiga par dokumentu pareizibu! Vai ari drikst rakstit visu kas ienak prata? Tapat vai sociālā dienesta darbinieki drikst stastit informaciju par gimenem ari arpus darba laika? Vai tik ta nav dienesta stavokla launpratiga izmantosana?

lasma.

Tev skauz ka tu nemaki. Nu pareiz jums jau Riga neka nav kur suda Eirovīzija. Kur mans kaķis naud labak. Tev vienkarsi skauz .

rīdzinieks

Pa zemi :D :D kas jums tur aizkrauklē pa koncertiem?! Tādu tik govju pļavā laist dziedāt

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Aizkraukles novadā