• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā 0°C, Z vējš 2m/s

Aglonas novads

Ziņojumu dēlis

Komentāri (30)

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

izziņai

Servitūta ceļš ir privātais (māju) ceļš!!! Pašvaldībai tas nav jāuztur!!!! Kas ir servitūts? Pamatlikums par servitūtiem ir Civillikums. Civillikumā teikts, ka servitūts ir tādas tiesības uz svešu lietu, ar kuru īpašuma tiesības uz to ir lietošanas ziņā ierobežotas kādai noteiktai personai vai noteiktam zemes gabalam par labu. Likuma "Par autoceļiem" 23. panta 2. daļa nosaka, ka gadījumos, kad ceļu izmanto satiksmei uz servitūta pamata, ceļa uzturēšanas pienākums ir servitūta lietotājam.

boņa

Jaunieši te būtu ja piedāvātu darbus... Veidotu uzņēmumus utt nu būtu jaunieši. Sakoptu apstādītu zaļumotu novadu.

boņa

Aglona izskatītos daudz labāk ja visa galvenā iela -somerseta- vakaros būtu apgaismota.IETEIKUMS! Un tie mazie tualetes papīra karodziņi pie laternām būtu lielāki svētku dienās. Centrā izvietotu vairākas miskastes lai nav tik piedrazots. Skolas pieturai uzbūvētu nojumi lai bērni nemirkst lietus laikā gaidot autobusu. Sakārtotu ceļu sistēmu.

Visvaldim

Sūdzības bija pamatotas. Tikai labs jurists vienā jautājumā ,, kļūdās,, 5 reizes. Uz priekšu ar tumsu pret tumsu. Par Streičihu, lai būtu ko eļzai presē rakstīt. AGglonā vadīvba izvafīta no sēdes pa taisno uz kapiem.

Visvariem

Novadā 75 deputāt ksndidāti, bey rina tikai ap 4. Krimanu, Gražuli, Viļumu, Ingūnu. Streiķe ărdās visos virzienos. Mācies zaudėt. Jau sen zaudējusi. Normāls cilvēks sen saprastu, ka jauniem jādod dzīvot. Nē, nesaprot. Kă suns uz sienas kaudzes. Pati neprot, bet citus, sēžot uz sienas kaudzes aprej. Skatītos uz sevi un savu veikumu. Kauns păr visu ģīmi un ģimeni.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000

Vai vietvaras politiķi izmanto tavu naudu priekšvēlēšanu aģitācijai? Esi vērīgs un pamani domnieku aizdomīgu aktivitāti par pašvaldības naudu! Nobildē un ziņo mums!

Reportāža no notikumu vietas

Tautas panorāma Aglonas novadā