• Svētdiena, 2017. gada 23. aprīlis
  • Vārda diena: Jurģis, Juris, Georgs
Rīgā +5°C, ZR vējš 8m/s

Rādīt visu kalendāru

Ziņojumu dēlis

Tev noteikti rūp, kas notiek tavā novadā un, iespējams, TIEŠI TU zini, ko ieteikt tiem, kas grib vadīt tavu novadu. Noasfaltēta iela? Korim sapirkti jauni tērpi? Vēlēšanas taču tuvojas! Bet kas ir darīts vai ignorēts visus šos 4 gadus? Runā!

Komentāri (1442)

Ērgļu novads Piedalies diskusijā

Marta

Palasot priekšvēlēšanu partiju piedāvātās programmas ,vispieņemamākā priekš iedzīvotājiem , manuprāt ir partijai "" Kopā ir spēks "" .
Salaspils novads Piedalies diskusijā

rvss

Kas var būt labs skolā (vai jebkurā citā iestādē), kur Vadītājs ir absolūts diktators un vadīšanas metodes atbilst labākajā gadījumā Putina režimam, bet drīzāk salīdzināms ar Ziemeļkoreju. Kādus var gaidīt rezultātus no nomākta, apspiesta personāla?!
Baldones novads Piedalies diskusijā

DB

Kultūras dzīve tiešām ir katostrofāla. Tas zināmā mērā ir saistīts ar neprofesionālu vadītāju, kuram nav atbilstošās izglītības. Daudzi apvainojas,ja kā piemēru min kaimiņu novadu Vecumniekus ar radošiem kultūras pasākumiem, kur par kultūrasnama vadītāju strādā Baldoniete, jauna profesionāle un cilvēki ir sajūsmā. Arī novada avīze ir pieminēšanas vērta. Regulāri varam izlasīt ko dome ir izskatījusi, kas nomiris, piedzimis. Sporta dzīve tiešām ir organizēta un ir iespējas gan bērniem,gan pieaugušajiem atrast aktivitāti,kas būtu saistoša. Malači. Novadā nevar just,ka tiktu piesaistīta struktūrfondu līdzekļi. Dzīvojam brīnišķigā vietā,bet Baldone ir kā attāla nomale, kur cilvēkus var redzēt agri no rīta, kad cilveki ved bērnus uz skolu un bērnu dārzu un paši prom uz Rīgu. Skolas savā starpā sacenšas...kura vairāk nomelnos viena otru,bet īsti normāli nav,ja mūzikas pamatskolā bērniem pat piedāvā atrast kādu vainu,lai eksāmeni nebūtu jākārto,bet direktore var atļauties ceļot darba laikā.

Ervins

Kur tur ir sporta dzīve? Murgs. Viens neprofesionāls visu nolaidis līdz dēļm sportā
Baldones novads Piedalies diskusijā
Jānis Pipars

Jānis Pipars

Mani jautājumi kandidātiem:
1. Ko Jūs domājat par NĪN īpašumu konfiscējošo likumu Latvijā?
2. Kādam ir jābūt jaunajam Baldones Kultūras centram?
3. Kādam ir jābūt Baldones stadionam?
4. Vai Baldonē ir nepieciešamas divas pamatskolas?
5. Pēc kāda principa jādarbojas luksoforam pie Baldones vidusskolas?
6. Vai Baldones karogs ir Jums patīkams?
7. Kāds ir Jūsu personīgais galvenais mērķis, ko gribat panākt strādājot vēlētāju labā?

#Baldone #pašvaldības #vēlēšanas
Baldones novads Piedalies diskusijā

Privacy

1.Tik tiešām Baldonē tiek daudz par maz organizēti kultūras pasākumi. Mums ir skaista estrāde, bet, diemžēl tā netiek produktīvi pielietota.
Baldones novads Piedalies diskusijā

Vietējais

Baldonē katastrofālā līmenī ir kultūras dzīve, kura ik gadu laižas arvien zemāk.
Mums ir skaista un plaša estrāde, kura netiek praktiski izmantota. Labi ja tikai divreiz gadā. Priekš jauniešiem vispār nekas nenotiek, ne diskotēkas, ne kādi citi pasākumi, tikai vieni un tie paši uzstājas, kas vienmēr ir seniori dejotāji. Tāpat arī diskotēkas varētu rīkot vietējie, kam ir tāda vēlēšanās,, bet izskatās, ka kultūras organizatore neko nedzird, ko jaunieši grib un spēlē viens un tas pats disenes oficiālajos pasākumos - Gunča. Manuprāt, sen bija laiks nākt jaunam cilvēkam, kas organizē kultūras pasākumus citādi nekas labāks nebūs par šo! Kā ļoti lielu plusu, tad tas noteikti ir sporta dzīve Baldonē kopš mums ir sporta komplekss un kārtīgs tās vadītājs. Cepuri nost E. Brigmaņa priekšā! Jo viņš ir pacēlis sporta pasākumus no ne kā līdz tiešām, ļoti labam un augstam līmenim, kā arī izbīdījs, ka beidzot tiks rekonstruēts stadions. Malacis!
Aglonas novads Piedalies diskusijā

Elizabete Viļuma- Gražule

NU, RE KĀ SANĀK. KĀ TIKAI PRET ESOŠO VARU, TAD JAU ARĪ TAUTAS PANORĀMA KĻŪST PAR DZELTENO PRESI? SKAISTI!
Vārkavas novads Piedalies diskusijā

Beidziet sapņot !

Beidziet sapņot un fantazēt,bet uz ceļiem rāpojiet un lūdzaties,lai Preiļi nem atpakaļ ! Tik mazam novadam nav un nebūs nākotnes !!! Ne jums ceļu,ne attīstības !
Viļakas novads Piedalies diskusijā

Bezdarbnieks

Es pats strādāju bezdarbniekos pagasta tiešam par tam puķem zeltslotiņas ir taisniba , jau visas saknes izlidušas āra, tur vairs nav ko ravet. Reginas Brokanes laika , ka stādītas nekas nav mainijies.Nav jau viens kas sed bez darba ,ka Vancans Jānis bet arī no skolas Locāns Aldis vairāk sēd bārā nekā sava darba vietā. Jo sieva sed Viļakas dome finansu nodaļas vaditāja,tapec viss ir atļauts.Kamer bus ši valdiba kartibas nebus.
Baldones novads Piedalies diskusijā

A-Z

Baldonē uz 5000 iedzīvotājiem ir pārāk daudz domes darbinieku, pilni kabineti, visus uzturam par saviem nodokļiem. Un kad beidzot būs Baldonei normāla avīze un iedzīvotāju informēšana vispār. Tikai raksti par to, kur bijuši, ko ēduši, bet nekā jēdzīga par to, KAS BŪS. Redaktorei milzu alga, bet čiks vien.
Vārkavas novads Piedalies diskusijā
Jānis Jaudzems

Jānis Jaudzems

Nāciet lūdzu 25 aprīlī un izsakiet visu kas sakrājies uz sirds. Īpaši uzsvaru vēlos likt uz gados jauniem cilvēkiem, uzņēmējiem, lauksaimniekiem nebaidīties un diskutēt par novadā aktuāliem jautājumiem. Ja ne mēs paši tad cits mūsu vietā to nedarīs. Nav jābaidās ir jāiet un jārunā par to kas patiesībā notiek Novadā.
Mērsraga novads Piedalies diskusijā

Svētdiena

Šodien ir baznīcas diena,ta ka Lauri liekat muerā!
Stopiņu novads Piedalies diskusijā

Baiba

Piekrītu Intai. Domes amatpersonas dzīvo atrauti no saviem novada iedzīvotājiem, tiek izmantotas visas iespējas ar sevi palepoties, aizverot acis uz nebūšanām.Novada avīzītē un pasākumos kultūras namā visos pasākumos tiek pausta pateicība domes "lieliskam darbam". Ne reizi nav noorganizētas tikšanās ar ciematu iedzīvotājiem, sadzīvisko problēmu un vēlmju apzināšanai.
Alsungas novads Piedalies diskusijā

absolvents

bet vakar muziķenē bija iemetiens
Ķeguma novads Piedalies diskusijā

Vietējais

Daudz kas labs pēdējos gados ir izdarīts, bet tāpēc nav jāiznīcina tas, kas labs radīts jau iepriekš. Jaukā promenāde Daugavmalā, trenažieri, sakoptā pludmale - bet vienlaikus tika izjaukta daudzus gadu desmitus funkcionējusī ūdens noteces sistēma, un kopš tā laika blakus esošie dārzi gandrīz līdz Jāņiem slīkst ūdenī un to lietotājiem būs jāsāk audzēt rīsus vai veidot karpu dīķus... Dome smieklīgi un muļķīgi atrunājas ar augstu gruntsūdens līmeni (pēkšņi, nez no kurienes?)
Kopš katru otro/trešo gadu Liepu alejā liepas tiek apzāģētas līdz plikiem stumbriem (tas pats Skolas ielā, Komunālajā ielā), gandrīz katra trešā liepa ir slima un iet bojā (cik jau šopavasar nozāģēja?). Tā turpinot, Liepu alejas 80-gadīgās liepas tiks iznīcinātas dažu gadu laikā un Liepu aleju sauksim par Stabu aleju vai Celmu ielu? Dome, ar NVA palīdzību apmāciet kādu bezdarbnieku par arboristu - ļoti perspektīva un vajadzīga profesija! Labam saimniekam jābūt tālredzīgākam!