• Trešdiena, 2017. gada 26. aprīlis
  • Vārda diena: Rūsiņš, Sandris, Alīna
Rīgā +8°C, DR vējš 10m/s

Aicina pieteikties psihosociālās rehabilitācijas nometnēm «Spēka avots»

Ieteikt šo rakstu

| Veselība

Šogad vairāk nekā 500 cilvēkiem pēc onkoloģiskas saslimšanas būs pieejama psihosociālās rehabilitācijas programma “Spēka avots”. Līdzekļi programmai tika savākti pērnā gada decembrī, kad Latvijas Radio kopā ar Latvijas Televīziju un portālu ziedot.lv organizēja akciju „Dod pieci”. 

Organizācijas Dzīvības koks valdes priekšsēdētāja Gunita Berķe stāsta, ka, pateicoties savāktajiem līdzekļiem, šogad būs iespējams palīdzēt lielākam cilvēku skaitam nekā pērn.

“Ir sākusies pieteikšanās onkoloģisko pacientu atbalsta programmai „Dzīvības koks”, rehabilitācijas programmai „Spēka avots”, visa pieteikšanās notiek „Dzīvības koks” mājaslapā, kur ir atrodama visa informācija, kā to izdarīt. Šogad, pateicoties lielai ziedotāju aktivitātei un arī “Dod pieci” kampaņai, ir savākti tik daudz līdzekļu, ka šogad būs 21 psihosociālās rehabilitācijas programma,” atklāja Berķe.

Gunita Berķe par nometnēm

Programma ir dažādu pasākumu kopums, kas sniedz pārbaudītu un profesionālu informāciju par onkoloģiju, dod iespēju tikt galā ar emocionālo pārdzīvojumu, kas radies slimības dēļ, kā arī ļauj uzzināt, kā iespējams turpināt dzīvot pilnvērtīgi – gan emocionāli, gan praktiski.

Jau ziņots, ka pērn labdarības maratonā “Dod pieci!” saziedoti 190 910,45 eiro. Saziedotā nauda sniegs atbalstu vēža slimniekiem, palīdzot atlabt īpašās psihosociālās rehabilitācijas nometnēs, ko rīko onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība "Dzīvības koks". Par dārgāko maratona dziesmu ar 4 111 eiro kļuva grupas "Marta migla" kompozīcija "Koris".

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000