Ranga līdere Viljamsa iekļūst WTA sezonas noslēguma čempionāta finālā

Pasaules ranga līderpozīcijas garantējusī amerikāniete Serena Viljamsa sestdien Singapūrā pirmā iekļuva Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) sezonas noslēguma čempionāta finālā, liecina WTA informācija. Viljamsa pirmo vietu WTA rangā saglabās gada beigās neatkarīgi no sezonā atlikušo sacensību rezultātiem.

(papildināts ar Simonas Halepas iekļūšanu finālā)
Vietu finālā Viljamsa nodrošināja ar uzvaru trešā seta taibreikā pār dānieti Karolīnu Vozņacki - 2-6, 6-3, 7-6 (8-6). Vozņacki pēdējā setā bija vadībā ar 5-4 un servēja, tomēr ļāva pretiniecei panākt neizšķirtu, bet taibreikā pēc iegūtā 4-2 pārsvara nespēja aizvadīt cīņu līdz uzvarai.

Viljamsa pretendē trešo sezonu pēc kārtas kļūt par WTA sezonas noslēguma čempionāta uzvarētāju. Finālā viņas pretiniece svētdien būs Rumānijas tenisiste Simona Halepa, kura ar 6-2, 6-2 uzvarēja polieti Agņešku Radvaņsku.

Grupas kārtas spēlē Viljamsa trešdien ar 0-6, 2-6 piekāpās Halepai, ciešot smagāko zaudējumu Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) turnīros pēdējos 16 gados. WTA sezonas noslēguma turnīrā piedalās astoņas spēcīgākās tenisistes, kas cīnās par 6,5 miljonu dolāru balvu fondu.