Džokovičs un Nadals zaudē cīņā par vietu Indianvelsas tenisa turnīra ceturtdaļfinālā

Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) ranga vicelīderis serbs Novaks Džokovičs un pasaules sestā rakete spānis Rafaels Nadals trešdien Kalifornijā zaudēja Indianvelsas "Masters" turnīra ceturtajā kārtā un netika ceturtdaļfinālā, liecina organizatoru informācija.

Nadalam ceļu uz spēcīgāko astoņnieku aizšķērsoja Šveices veterāns Rodžers Federers, kurš tāpat kā Austrālijas atklātā čempionāta finālā bija pārāks un pie uzvaras šoreiz tika divos setos ar 6-2, 6-3. Pirmo reizi kopš 2004.gada abi tenisisti kādā turnīrā tikās vēl pirms ceturtdaļfināla.

Spēlē par vietu pusfinālā Federera pretinieks būs 21 gadu vecais austrālietis Niks Kirgioss, kurš negaidīti divos setos ar 6-4, 7-6 (7-3) pārspēja līdzšinējo čempionu Džokoviču. Serbam Indianvelsā pārtrūka 19 uzvaru sērija, turklāt Kirgiosam viņš zaudēja otro nedēļu pēc kārtas, iepriekš piekāpjoties arī Akapulko turnīrā Meksikā.

Jau pirmajā spēlē Indianvelsā iepriekš zaudēja ranga līderis brits Endijs Marejs, kurš piekāpās kanādietim Vasekam Pospisilam. Augstāk izliktais spēlētājs turnīrā pirms ceturtdaļfināliem ir trešā rakete šveicietis Stans Vavrinka, kura nākamais pretinieks būs Austrijas tenisists Dominiks Tīms.

Jau vēstīts, ka Ernests Gulbis Indianvelsā zaudēja pirmajā spēlē kvalifikācijā. Turnīrs ar teju astoņu miljonu dolāru balvu fondu cietā seguma laukumos beigsies svētdien.