Džokovičs devīto gadu pēc kārtas tiek Austrālijas atklātā tenisa čempionāta astotdaļfinālā

Pasaules ranga līderis serbs Novaks Džokovičs sestdien uzvarēja ceturtās kārtas spēlē un devīto gadu pēc kārtas sasniedza Austrālijas atklātā tenisa čempionāta astotdaļfinālu, informēja rīkotāji. Cīņā par vietu turnīra 16 spēcīgāko dalībnieku vidū Džokovičs ar 7-6 (10-8), 6-3, 6-4 uzveica Spānijas tenisistu Fernando Verdasko.

Melburnā četras reizes uzvarējušajam Džokovičam, sarežģītāks bija pirmais sets, kurā viņs taibreikā nonāca zaudētājos, tomēr spēja pavērst cīņas ritējumu sev par labu. Cīņā par vietu ceturtdaļfinālā Džokoviča pretinieks būs Žils Millers no Luksemburgas.

Astotdaļfinālu sasniedza arī Stans Vavrinka - ar 4. numuru izliktais šveicietis uzvarēja Somijas tenisistu Jarko Nieminenu - 6-4, 6-2, 6-4. Nākamajā spēlē Vavrinku gaida tikšanās ar spāni Gilermo Garsiju-Lopesu.

Sieviešu vienspēlēs ceturtās kārtas barjeru ne bez grūtībām pārvarēja pasaules ranga līdere amerikāniete Serena Viljamsa, kura trijos setos ar 4-6, 6-2, 6-0 bija pārāka par Ukrainas tenisisti Elinu Svitoļinu un nākamo spēli aizvadīs pret spānieti Garbinji Muguruzu.

Gada pirmais "Grand Slam" turnīrs Austrālijā beigsies 1.februārī.