Labākie mājinieki iegūst 3.vietu starptautiskajā rallijreidā «Latvian Baja»

Toms Brants un Mārtiņš Tūters ("OSCar") izcīnīja 3.vietu un bija labākā mājinieku ekipāža nedēļas nogalē Jēkabpils pusē notikušajā starptautiskajā rallijreidā "Latvian Baja", informēja organizatori. Divās dienās sportisti veica apmēram 600 kilometru distanci Sēlpils, Viesītes un Krustpils apkaimē.

Absolūtajā vērtējumā trīs dienas ilgušajās sacensībās uzvarēja "Nart-Time“ ekipāža no Krievijas – Ruslans Misikovs un Vitālijs Jevtehovs ar BMW X3, bet oro vietu ieguva soma Jouni Ampujas (“RE Autoclub”, "Mitsubishi Pajero") ekipāža. Sacīkstēs startēja 22 pieredzējuši rallijreidu dalībnieki no Latvijas, Kazahstānas, Somijas un Krievijas.

T2 jeb standarta automašīnu klasē pirmo vietu izcīnīja Aleksandrs Terentjevs un Aleksejs Berkuts, kuri nodrošināja Krievijas čempionu titulu. "Reid Sport“ klasē uzvaru svinēja Latvijas autosportists Māris Vilcāns kopā ar Vladimiru Makarenko.

Komandu ieskaitē uzvarēja Latvijas “RE Autoclub”, tālāk trijniekā atstājot Krievijas "Nart Time” un “NRT Motorsport”. Rallijreidu "Latvian Baja 2014“ organizēja "RE Autoclub“ sadarbībā ar Krievijas Automobiļu federāciju.