• Piektdiena, 2017. gada 28. aprīlis
  • Vārda diena: Terēze, Gundega
Rīgā +6°C, Z vējš 2m/s

Ko gaidīt no NEPLP locekļu amata kandidātiem – atbildes uz 9 svarīgiem jautājumiem

Ieteikt šo rakstu

3 komentāri | Latvijā

Jau drīzumā parlamentam jāieceļ amatpersonas, kuras turpmākos piecus gadus strādās Nacionālajā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē (NEPLP). Lai novērtētu katra kandidāta pozīcijas dažādās NEPLP atbildības sfēras jomās, uzdevām vienādus jautājumus un atbildes visiem kandidātiem uz NEPLP locekļu amata vakancēm. 

Komentāri (3)

Margarēta

Regulārās ziņas šai portālā par NEPL vadītāja iecelšanu un pastiprinātā šūmēšanās ap to liecina par .... to, cik mediji ir attālināti no sabiedrības un kā vārās savā sulā. Es saprotu, ka TV un radio kanāliem (tātad šim portālam) tas ir svarīgi, šejienes korespondentiem lielā mērā no tā būs atkarīga tālākā karjera, kādi zaudēs, citi iegūs protekcionismu utt. BET tas ir tikai vienas iestādes vadītājs. Ir simtiem citu, kuru iecelšanas peripetijas neviens medijs ne pārzina, ne kur nu vēl atspoguļo. Kāpēc ar tādu pašu dedzību neatspoguļo VKKF ekspertu iecelšanas procesu, piemēram.
Starp citu, elektroniski plašsaziņas līdzekļi būtu pelnījuši tādu aktīvāku NELP vadītāju, kas to skudrupūzni mazliet pabakstītu un uzdotu dažus neērtus jautājumus par atsevišķu speciālkorespondentu kompetenci vai to, kāpēc vieniem raidījumiem ir atbalsts, citus norok.

Dace

Man gan patika šis raksts, kur žurnālisti cenšas iedziļināties NEPLP nākamo amatpersonu idejās. Būtu labi, ja tā notiktu biežāk visās jomās, kur ir konkurss uz amatiem.

es ceru

ka Līdaka krievu valodu LTV pacels nebijušos augstumos, izveidojot divvalodīgus raidījumus un ziņas - tas ir labākai komunikācijai ar iedzīvotājiem. Varētu LTV raidīt arī tikai krieviski.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000