• Piektdiena, 2017. gada 28. aprīlis
  • Vārda diena: Terēze, Gundega
Rīgā +6°C, Z vējš 2m/s

Aptaujā par dzīves kvalitāti līdz šim aktīvākie jelgavnieki, kūtrākie Daugavpils iedzīvotāji

Ieteikt šo rakstu

2 komentāri | Latvijā

Centrālās statistikas pārvaldes decembrī uzsāktajā aptaujā par dzīves kvalitāti pilsētās aktīvākie atbildētāji līdz šim bijuši jelgavnieki, bet kūtrākie - Daugavpils iedzīvotāji, vēsta pārvalde. 

Aptaujā piedalās visas lielās Latvijas pilsētas, izņemot Rīgu, kur jau ir bijusi aptauja. Mērķis ir noskaidrot iedzīvotāju apmierinātību ar dzīvi savā pilsētā. Jautājumi ir, piemēram, par sabiedrisko transportu, veselības aprūpes pieejamību, kultūras dzīvi, ielu stāvokli pilsētā. Tiesa, anketas ir jāaizpilda tikai tiem iedzīvotājiem, kuri saņēmuši Centrālās statistikas pārvaldes vēstuli vai atgādinājumu.

Pārvaldes pārstāve Sanda Rieksta pastāstīja, ka internetā anketas mēģina aizpildīt arī cilvēki, kuri nemaz nav iekļauti izlasē un viņi anketas aizpildīt nevar, jo izlasē iekļautie iedzīvotāji kopā ar uzaicinājumu saņem arī īpašu kodu, kas jāievada, aizpildot anketu.

Sanda Rieksta: Par aptauju par dzīves kvalitāti

Šobrīd cilvēku atsaucība ir apmierinoša, bet īpaši aktīvi ir jelgavnieki, viskūtrākie ir Daugavpils iedzīvotāji. Pārvalde priecājas, ka iespēju aizpildīt anketu internetā izmanto arī seniori, vecākā respondente ir 80 gadus veca kundze no Rēzeknes.

Pārvalde arī aicina visus, kuri saņēmuši aicinājumu, aizpildīt anketas internetā līdz 15.janvārim. Savukārt, sākot no 16.janvāra, ar iedzīvotājiem, kuri nebūs atsaukušies aicinājumiem, pārvaldes intervētāji mēģinās sazināties telefoniski vai personiski apmeklējot.  

Komentāri (2)

dzīves kvalitāte Jelgavā

kopš par mēru tur strādā latviesu valodas draugs Rāviņš ir vnk lieliska, jo lielā pieredze gūta padomju laikā, dažādos ispolkoma amatos. Tagad šos principus turpina ieviest pilsētā, kurā ir padomāts par Anglijas un Krievijas tūristu ērtībām, lai viņi zinātu, ka uzraksts Stacija, krieviski ir Vokzāle, bet angliski Station.
Kā visjaukākais fakts ir atzīmējams tas, ka Jelgavā NAV NEVIENAS diennakts aptiekas, un cilvēki žāles naktī var nopirkt tikai Rīgā.
Jelgava turpina iet pa komunisma ceļu. Urā, biedri!

nna

Nn kāda, lūdzu ir sabiedriskā transporta kvalitāte? Sakiet vai pilsētu var izbraukt, piemēram, pa diagonāli pēc, teiksim, 20:00?
Vai tomēr iestājas padomijas komandantstunda?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000