Kamaniņbraucēji netiek augstāk par otro desmitu Pasaules kausa posmā

Latvijas sportistiem vīriešu sacensībās svētdien Īglsas trasē Austrijā neizdevās tikt augstāk par otro desmitu Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā kamaniņu sportā, liecina rīkotāju informācija.

Labākais Latvijas izlasē bija 16.vietu dalījušais Inārs Kivlenieks, savukārt Kristaps Mauriņš un Artūrs Dārznieks ierindojās attiecīgi 23. un 26.vietā. Riks Kristens Rozītis ieņēma 18.vietu pēc pirmā brauciena un bija Latvijas komandā līderis, taču otrajā braucienā viņš nokrita.

Uzvarēja vācietis Fēlikss Lohs, kurš bija ātrākais abos braucienos un summā finišu sasniedza pēc minūtes un 40,428 sekundēm. Trijniekā iekļuva arī uzvarētājam 0,137 sekundes zaudējušais Itālijas braucējs Dominiks Fišnalers un vācietis Andi Langenhans (+0,201).

Pēc pirmā brauciena Rozītis ieņēma 18.vietu un par vienu pozīciju apsteidza Dārznieku, Kivlenieks bija 23., turpretim Mauriņš ierindojās 29.vietā 32 dalībnieku konkurencē.

Jau vēstīts, ka gandrīz vasarīgos laikapstākļos sestdien Elīza Tīruma izcīnīja 8.vietu, turpretim Ulla Zirne un Kendija Aparjode sadalīja attiecīgi 18. un 19.vietu. Divnieku sacensībās Andris un Juris Šici ierindojās 11.vietā, lai gan pēc pirmā brauciena bija ceturtie. Otrs Latvijas divnieks Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš pirmajā braucienā nokrita.

Pasaules kausa sezonas pirmā posma noslēgumā svētdien risināsies Sprinta kausa izcīņa, kur Latviju pārstāvēs Šicu divnieks un Elīza Tīruma sieviešu konkurencē.