Kamaniņbraucēja Tīruma nefinišē Pasaules kausa posmā

Latvijas kamaniņu sportiste Elīza Tīruma sestdien Leikplesidā, ASV, nokrita un nefinišēja Pasaules kausa posma pirmajā braucienā. Latvijas komanda tādēļ vēlāk sestdien nebrauca stafetē, informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācijā.

(papildināts pēc stafetes noslēguma)
Tīruma bija viena no trim braucējām, kas pirmajā braucienā pēc kritiena līdz finišam netika. Izstājās arī divas Austrijas sportistes, bet par līderi kļuva vāciete Natālija Geizenbergere ar rezultātu 44,036 sekundes.

Geizenbergere pārliecinoši uzvarēja arī divu braucienu summā ar rezultātu viena minūte un 28,173 sekundes. Otro un trešo vietu sadalīja amerikāniete Erina Hemlina (+0,499) un uzvarētājas tautiete Tatjana Hifnere (+0,649).

Posma noslēgumā risinājās komandu stafete, taču Latvija pēc Tīrumas kritiena nestartēja. Stafetes komandā Tīrumai bija paredzēts starts kopā ar brāļu Šicu divnieku un Ināru Kivlenieku.

Stafetē uzvarēja galvenie favorīti vācieši, kam līdzās Geizenbergerei startēja arī Felikss Lohs un divnieka ekipāža Toni Egerts/Saša Benekens.

Jau vēstīts, ka divnieka ekipāža Andris un Juris Šici piektdien izcīnīja 4.vietu Pasaules kausa sezonas otrajā posmā, turklāt no vietas trijniekā viņus šķīra sekundes četras tūkstošdaļas. Vīriešu sacensībās panākumi Latvijas izlasei bija pieticīgāki, jo Inārs Kivlenieks ieņēma 20.vietu, bet Kristaps Mauriņš 32 braucēju konkurencē ierindojās vienu pozīciju zemāk.