• Pirmdiena, 2017. gada 1. maijs
  • Vārda diena: Ziedonis
Rīgā +1°C, A vējš 2m/s

Klāss Vāvere piedāvā grāmatas audiopielikumu «Šūpuļdziesmu radio»

Ieteikt šo rakstu

2 komentāri | Izklaide

Klāss Vāvere ''Spotify'' krātuvē publiskojis audioprogrammu “Šūpuļdziesmu radio” ar mūziku, kas iedvesmojusi viņa nesen izdoto grāmatu “Šūpuļdziesmas pieaugušajiem” (apgāds "Mansards").

Audioprogrammā ietilpst 333 skaņdarbi no 29 klasiskiem roka, popa un džeza albumiem, kam bijusi liela nozīme vairāku paaudžu un paša Klāsa Vāveres dzīvē – grāmatas ievadā tie raksturoti kā “Dzīves mirkļi no ABBA līdz Ziggy Stardust".

"Pleiliste bija paredzēta manai un dažu draugu lietošanai, taču, kad kaimiņiene Džeinija (tā kā dzīvojam pusotru metru platā ielā, viņa labi zina manu dienišķo repertuāru), kuras jaunība pagājusi 70., 80.gadu ASV, paziņoja, ka arī viņai daudzas no šīm dziesmām saistās ar ko personīgu, sapratu, ka šī mūzika ir universāla vērtība, ko arī citiem var būt interesanti atsvaidzināt atmiņā. Kad pajautāju, kā Džeinijai patīk Raimonda Paula “Zilā”, viņa teica, ka tā atgādinot skolas laiku un Tomu Džonsu,” stāsta Klāss Vāvere.

“Šūpuļdziesmu radio” dzirdami "Pink Floyd", "Led Zeppelin", "The Beatles", Bobs Dilans, Toms Veitss, Džons Lenons, Ēriks Kleptons, Nīls Jangs, Džo Kokers, "ABBA", Raimonds Pauls, "Pērkons", Eltons Džons, Džons Koltreins, Deivids Bovijs u.c.

Komentāri (2)

Rokmīlis

Katram ir iespējas radīt savu pleilisti, tās nekad nebūs pilnīgas un visiem nederēs. Manējā pagaidām ir 415 pasaules un 262 latvju roka klasikas gabalu. Dažām blicēm ir tikai viens klausāms gabals, bet - pērlīte.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Komentēt vari arī ar savu draugiem.lv vai Facebook profilu!

Atlikušo simbolu skaits: 1000