HK "Mogo" sestdien Rīgā mača gaitā divreiz atspēlējās un vēlāk "bullīšos" nodrošināja uzvaru 3:2 pār HK "Kurbads" virslīgas fināla otrajā spēlē. Sērijā līdz četrām uzvarām HK "Mogo" panāca 2:0 pārsvaru.

"Kurbads" nenosargāja divreiz iegūtu vienu vārtu pārsvaru un pēcspēles metienos palika tukšā. "Mogo" uzvaru "bullīšos" nodrošināja Andrejs Smirnovs.

Spēles videoapskats

Tāpat kā dienu iepriekš rezultātu "Kurbadam" atklāja Toms Hartmanis - pēc tāla plaukstas metiena vārtsargs Henrijs Ančs uz mirkli saminstinājās, ar ko pietika, lai mača 9. minūtē ripa atrastu ceļu vārtos.

Toms Hartmanis atklāj rezultātu

"Mogo" līdz pārtraukumam bija vairāk iespēju spēlēt vairākumā, tomēr mājiniekiem neizdevās pārspēt "Kurbada" vārtu vīru Mārtiņu Raitumu.

Intervija ar Paulu Zvirbuli

"Mogo" hokejists Pauls Zvirbulis pārtraukumā Latvijas Televīzijā atgādināja, ka abu komandu duelis jau kļuvis par Latvijas hokeja klasiku, tādēļ laukumā ir daudz divcīņu ar jau senāku vēsturi.

Raimonds Vilkoits panāk neizšķirtu 1:1

Pēc pārtraukuma komandām spēlējot atklātāku hokeju, vairāki bīstami uzbrukumi izdevās "Kurbadam", tomēr neko vairāk par Jura Štāla trāpījumu pa vārtus stabiņu viesiem neizdevās panākt. Savukārt Raimonds Vilkoits panāca neizšķirtu "Mogo", kad spēlētāju nosegtais Raitums nenotvēra ripu pēc patāla metiena.

Intervija ar Sandi Zolmani

"Kurbada" uzbrucējs Sandis Zolmanis otrajā pārtraukumā pauda pārliecību, ka komandai jāturpina spēlēt savu spēli, lai izcīnītu uzvaru. Savukārt asākās epizodes laukumā viņš izskaidroja ar abu komandu centieniem iegūt iespēju spēlēt vairākumā.

Sandis Zolmanis vēlreiz izvirza vadībā "Kurbadu"

Pēdējās trešdaļas vidū "Kurbads" izdevās teicama izspēle, ko ar precīzu metienu noslēdza Zolmanis. Taču arī šim "Kurbada" minimālajam pārsvaram nebija lemts noturēties.

HK "Mogo" uzbrukumā netiek fiksēts vārtu guvums

Tiesneši trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām nesaskatīja vārtu guvumu pēc Agra Saviela metiena. Arī video nav viegli izšķirt, gar kuru vārtu stabiņa pusi ripa lidoja.

Rūdolfs Prūsis panāk neizšķirtu 2:2

Toties jau pēc nepilnas minūtes iespēju brīvam metienam no vārtu priekšas izmantoja Rūdolfs Prūsis - 2:2.

Pēcspēles metienu sērija

Papildlaikā rezultāts nemainījās, bet "bullīšos" Smirnovs jau pirmajā metienā pārspēja Raitumu, turpretim visi nākamie spēlētāju mēģinājumi bija nerezultatīvi.

Nākamās divas spēles risināsies otrdien un trešdien "Kurbada" mājvietā Ogrē. Arī šos tāpat kā pārējos finālsērijas mačus varēs redzēt tiešraidē LTV7 un lsm.lv.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē HK "Mogo" hokejisti piektdien savā laukumā bija pārāki ar 3:1.

HK "Kurbads" Latvijas čempionāta finālā spēlē ceturto gadu pēc kārtas, taču komanda allaž palikusi bez titula. HK "Mogo" par Latvijas čempioniem kļuva 2015.gadā, savukārt pērn uzvarējušais HK "Liepāja" šoreiz izstājās pusfinālā.