Teksta tiešraides arhīvs: Latvija-Šveice 2:1

Latvijas hokeja izlases ceturtās spēles pasaules čempionātā teksta tiešraide.

Informators paziņo sastāvus. Līdz mačam mazāk kā 7 minūtes.

Laukumā izslido čempionāta talismani Bobs un Bobeks. Pēc viņiem uz ledus dodas arī tiesneši un abas komandas.

Latvija sāk ar Masaļski vārtos, aizsargiem Jerofejevu un K.Rēdlihu, uzbrukumā M.Rēdlihs-Sprukts-Indrašis.

Pirmajā iemetienā uzvar Latvija.

Pirmajā uzbrukumā šveicieši iespiež mūsu 1.maiņu aizsardzības zonā, taču bez tālākām sekām.

Aizsardzībā izlaižam cauri šveicieti, Masaļskis glābj no vārtu zaudējuma.

Saulieša metiens lido garām vārtiem.

Latvijai mazākums. Noraidīts A.Džeriņš.

Mūsējiem lielisks pretuzbrukums mazākumā, bet A.Bērziņš negūst vārtus.

Masaļskis atvaira vairākus atkārtotus metienus no vārtu priekšas. Treneri pirms spēles komandai uzvēra, lai neļauj mest vieglus/atkārtotus metienus pēc atlēcošajām ripām.

Latvija spēlē pilnā sastāvā.

Latvijai vairākums! Pārkāpums pret Saulieti.

Vairākumā labākā izdevība K.Rēdliham, bet viņš pārāk vilcinājās. Šveice pilnā sastāvā.

Arēnā skaļi skan:"Latvija, Latvija!"

Noraidīts K.Daugaviņš.

Mzākums izturēts. Vēl trešdaļā jāspēlē 4:30.

Vairāki uzbrukumi mūsu izpildījumā, bet patiesi bīstamu metienu nav.

Šveices fani aktīvi dzied dziesmas un atbalsta savu komandu, latviešus pagaidām nedzird.

Trešdaļa galā, pagaidām 0:0.

Metienu attiecība: 12-8 šveiciešu labā.

Halles tribīnes šodien salīdzinoši maz aizpildītas. Latvijas fanu krekli ir pārsvarā, bet daudz tukšu sēdvietu.

Līdz trešdaļas sākuma vēl minūte.

Iemetienā centra aplī uzvar Šveice.

Džeriņa mestā ripa trāpa pa Berras vārtsarga masku.

Mūsējie dodas pretuzbrukumā trijatā pret vienu, Džeriņš ieslido zonā, met pats un gūst vārtus!

Piespēles gūtajos vārtos Dārziņam un K.Rēdliham.

Masaļskis divreiz glābj no vārtu zaudējuma. Latvijai mazākums, noraidīts Dārziņš.

Mazākumu izturam.

Masaļskis uz brīdi paliek bez nūjas, viņam uzsit pa rokām. Mums atkal mazākums, noraidīts K.Rēdlihs.

Esam pilnā sastāvā!

Pēdējo pretinieku mazākumā efektīgi un efektīvi tvērējcimdā noķēra Masaļskis. Hallē skandē:"Edža, Edža!"

Mums kārtējais mazākums. Noraidīts Cibuļskis.

Trešdaļā vēl jāspēlē 4:16.

Masaļskis izvelk jau "mirušu ripu"!

Esam pilnā sastāvā.

Sākusies trešdaļas pēdējā minūte.

Trešdaļas izskaņā Džeriņš un Dārziņš dodas pretuzbrukumā, bet nespēj panākt 2:0.

Kopējā metienu attiecība 23:12 pretinieku labā.

Otrajā trešdaļā Latvijas izlase izdarīja vien četrus metienus. Mums bijuši pieci mazākumi šajā spēlē, pretiniekiem tikai viens.

Laukumā izslido tiesneši, skatītāji skaļi svilpj. Viens no arbitriem ir čehs Šindlers, kurš 2005.gadā pret ASV mums neieskaitīja divus pareizi gūtus vārtus.