Teksta tiešraide: Latvija-Krievija 2:3 (spēle noslēgusies)

Pirmā no divām Latvijas izlases pārbaudes spēlēm ar Krieviju.

Krievija iesāk aktīvi, izdarot metienus pa Edagara Masaļska sargātajiem vārtiem.

Vārtus jau pašā spēlēs sākumā gūst Roberts Bukarts! 1:0!

Rezultatīva piespēle citam Robertam - Jekimovam.

Lieka centība ir pārcentība - pret Varnakovu noteikumus pārkāpj jaunākais aizsargs mūsu rindās Jānis Jaks.

Mazākumā darbojamies sekmīgi. Krievija nostājas un nostiprinās zonā, taču bīstamus momentus neizveido.

Pagaidām mierīgs hokejs Arēnā Rīga.

Latvijas izlase sastāvs šodienas mačā:

Vārtos: Edgars Masaļskis, rezervē Ivars Punnenovs;

Aizsargi: Rodrigo Laviņš (kapteinis), Maksims Širokovs, Guntis Galviņš, Jēkabs Rēdlihs, Agris Saviels, Jānis Jaks, Artūrs Salija, Ēriks Ševčenko;

Uzbrucēji: Gints Meija, Andris Džeriņš, Mārtiņš Cipulis, Aleksejs Širokovs, Juris Štāls,  Koba Jass, Roberts Jekimovs, Armands Bērziņš,  Roberts Bukarts, Kaspars Saulietis, Māris Bičevskis, Juris Upītis.

Aizsargs Ševčenko izlasei pievienojās nesen, tāpēc šodien laukumā slido bez uzvārda uzšuves uz krekla.

No zonas vidus netraucēts met Maksims Pestuško, Masaļskis visu redz un tver ripu bez problēmām.

Zonā ieslido Upītis, piespēlē Saulietim, taču metienu izdarīt Kasparam neļauj.

Varnakovs apslido vārtus, piespēlē Šipačovam, kurš trāpa vārtu tīklā - 1:1.

Ļoti bīstams Sergeja Širokova metiens, komandu glābj Masaļskis!

Ļoti aktīvs pēdējā minūtē Saulietis - jau divi metienu un teicama mērķtiecība uz vārtiem.

Suminām Rodrigo Laviņu - viņam šodien 218.spēle izlasē un jauns rekords! Viņš kļūst par visu laiku spēlēm bagātāko valstsvienības spēlētāju.

Par sitienu Saulietim noraidīts Jegors Jakovļevs. Mūsējiem pirmais vairākums spēlē.

Sergejs Širokovs izslido gandrīz viens pret Masaļski. Viņu sekmīgi traucē Maksims Širokovs mūsējo rindās. Krievija spēlē pilnā sastāvā.

Trešdaļa noslēgusies.

Otrā trešdaļa sākas ar pretinieku metienu pa Masaļska vārtiem.

Pirmajā trešdaļā metienu attiecība 9:13 par labu Krievijai.

Latvijai skaitliskais vairākums.

Pēc Ginta Meijas ripas trajektorijas labojuma ripa spurdz gar pašu vārtu stabiņu.

Krievijas izlase spēlē pilnā sastāvā, mūsējiem neizdodas izmantot vairākumu.

Ševčenko nospēlē ļoti riskanti savā zonā, zaudē ripu, taču tas paliek bez vērā ņemamām sekām.

Envers Ļisins pielieto sāpīgu spēka paņēmienu pret Jēkabu Rēdlihu. Aizsargs brīdi guļ uz ledus, taču atstāj laukumu saviem spēkiem. Viss noteikumu robežās.

J.Rēdlihs dodas uz ģērbtuvēm. Šķiet, stipri pārsista augšlūpa.

Vēlreiz komandu no vārtu zaudējuma glābj Masaļskis!

Krievijas izlasei sods par skaitliskā sastāva pārkāpumu. Sodu izcieš Mihails Varnakovs.

Acīm ļoti tīkama izspēle Saulietis-Laviņš-Upītis! Juris otro reiz izvirza vadībā Latviju un izmanto skaitlisko vairākumu jau tā pirmajās sekundēs.

Ilgi vadību gan saglabāt neizdodas. Krievija izlīdzina rezultātu un uzreiz pēc tam noraidījums Kobam Jasam par pretinieka grūšanu apmalē.

Mazākums izturēts.

Neliela saķeršanās starp abu komandu spēlētājiem. Divu minūšu sodu par rupjību saņem Arturs Salija - trešdaļā vēl atlicis 1:45.

Masaļskis ķērājcimdā tver pretinieku komandas spēlētāja mesto ripu.

Laukuma spēlētāji atstāj Masaļski "likteņa varā" - Gļinkins gūst trešos vārtus Krievijai. Masaļskis ļoti dusmīgs - pa gaisu lido gan nūja, gan arī dzēriena pudele!

Otrā trešdaļa galā.

Hokeja vides zinātājs Guntars Paste LTV7 ēterā:"Tāds ļoti pavasarīgs hokejs šodien..."

Sākusies izšķirošā trešdaļa.

Mūsējie steidz uzbrukumā, taču atkal pārcenšanās - ar elkoni nospēlē Koba Jass. 2 minūšu sods Kobam.

Upītis gandrīz pārspēj Jerjomenko, taču ripa tomēr nav vārtos.

Zonā ieslido Jekimovs, izpilda elegantu pirueti, piespēlē uz vārtu priekšu, taču tur esošais Armands Bērziņš to neuztver.

Mūsējie pārgājuši uz spēli ar 6 aizsargiem.

Trešajā trešdaļā vēl desmit minūtes.

Netraucēts vārtu priekšā atstāts Jevgēņijs Dadonovs, bet viņš met pāri vārtiem.

Divarpus minūtes līdz trešdaļas beigām.

39 sekundes pirms trešdaļas beigām Krievijas izlasei jau otro reizi mačā noraidījums par skaitliskā sastāva pārkāpumu. Oļegs Znaroks ļoti dusmīgs uz saviem padotajiem. Latvijai iespēja izlīdzināt rezultātu.

Latvijai seši laukuma spēlētāji un tukši vārti.

Diemžēl zaudējums. Rīt abas komandas tiksies vēlreiz.