Tampabejas vārtsargs Bišops sezonā pirmais NHL spēlē divreiz rezultatīvi piespēlē

Tampabejas "Lightning" vārtsargs Bens Bišops pirmdien komandas gūtajā uzvarā 5:3 pār Monreālas "Canadiens" kļuva par Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā pirmo vārtsargu, kam vienā spēlē izdevās divas rezultatīvas piespēles, liecina NHL informācija. Tampabejas klubs ar uzvaru garantēja dalību izslēgšanas turnīrā.

Bišops pirmajā trešdaļā rezultatīvi asistēja "Lightning" abu pirmo vārtu guvumā, kad Vladislavs Namestņikovs un Makss Pakjoretijs četrarpus minūtēs panāca viesiem 2:0 pārsvaru. Bišops spēlē atvairīja 25 no 28 metieniem.

Pēc uzvaras Bišops sacīja, ka īpaši nedzenas pēc rezultatīvām piespēlēm, taču priecājas, ja tās izdodas. NHL divas rezultatīvas piespēles vārtsargam vienā spēlē nebija izdevies veikt kopš 2014.gada februāra, kad Raiens Millers veicināja Bufalo "Sabres" uzvaru pār Karolīnas "Hurricanes" (3:2).

"Lightning" fārmklubā Amerikas hokeja līgā (AHL) spēlē Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš izsaukumu uz NHL klubu šosezon nav saņēmis.