Rīgas «Dinamo» sīvā cīņā zaudē «Baris» hokejistiem

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā Rīgas "Dinamo" svētdien savā laukumā "Arēnā Rīga" ar rezultātu 2:3 piekāpās aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētajai komandai Astanas "Baris", liecina rīkotāju informācija.

"Dinamo" labā vārtus guva Marsels Hosa un Andris Džeriņš, kuru atzina par rīdzinieku labāko spēlētāju šajā spēlē.

Mača piektajā minūtē "Baris" vadībā izvirzīja Brendonas Bočenskis, kurš ar precīzu metienu noslēdza ātro pretuzbrukumu. 16.minūtē Romans Starčenko dubultoja viesu pārsvaru, raidot ripu otro reizi Edgara Masaļska sargātajos vārtos.

Otrā perioda ievadā "Dinamo" izmantoja skaitlisko vairākumu, kad Andris Džeriņš meta precīzi pēc Roberta Bukarta un Oskara Cibuļska rezultatīvajām piespēlēm.

Bočenskis trešā perioda sākumā guva savus otros vārtus šajā mačā, skaitliskajā vairākumā izmainot ripas lidojumu pēc Kevina Dalmena metiena.

Trešās trešdaļas otrajā pusē "Dinamo" nedaudz vairāk par minūti spēlēja skaitliskajā mazākumā trijatā pret pieciem pretiniekiem, tomēr rīdziniekiem vārtus izdevās nosargāt.

Nedaudz vairāk par trim minūtēm bija atlicis spēlēt mača pamatlaikā, kad Čejs Genovejs nomānīja Bārtuli un rezultatīvi piespēlēja Marselam Hosam, kurš guva vārtus "Dinamo" labā.

Nepilnas divas minūtes pašā spēles galotnē "Dinamo" nonāca skaitliskajā mazākumā. Rīdzinieku komandas galvenais treneris Artis Ābols pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, pēc kura "Dinamo" sastāvā Masaļskis nomainījās pret laukuma spēlētāju.

Rīdziniekiem neizdevās panākt neizšķirtu, līdz ar to "Dinamo" piedzīvoja astoto zaudējumu pēdējās deviņās spēlēs. "Dinamo" ar 18 punktiem 19 mačos ieņem 12.vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.

"Dinamo" nākamo spēli aizvadīs 21.oktobrī savā laukumā "Arēnā Rīga" pret Artūra Kuldas pārstāvēto Ufas "Salavat Julaev".