Rīgas «Dinamo» ielaiž četrus vārtus un zaudē Jaroslavļā

Rīgas "Dinamo" izbraukumā Krievijā piektdien ar 1:4 zaudēja uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvētajai Jaroslavļas "Lokomotiv" un cieta otro neveiksmi pēc kārtas Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), liecina rīkotāju informācija. Pirms atgriešanās mājās "Dinamo" būs jāaizvada vēl viena spēle viesos.

Vienīgos vārtus "Dinamo" Andris Džeriņš guva otrajā trešdaļā, samazinot rezultāta starpību līdz 1:2. Abas pārējās ripas viesu vārtos nonāca spēles pēdējās septiņās minūtēs.

Labu iespēju gūt vārtus "Lokomotiv" pirmajā trešdaļā neizmantoja Martins Ternbergs, kurš nerealizēja soda metienu. Pēc Marcela Hosas pārkāpuma Ternbergs ieguva tiesības uz soda metienu, kura izpildē piemānīja vārtsargu Edgaru Masaļski, taču netrāpīja tukšā vārtu stūrī.

Piecas minūtes līdz pirmajam pārtraukumam laukuma saimniekiem tomēr izdevās sapīt "Dinamo" aizsardzību, un Stafans Kronvals ar plaukstas metienu no zonas vidus atklāja rezultātu. Savukārt Vladislavs Kartajevs perioda priekšpēdējā minūtē pielaboja Jegora Korškova metienu un ripa Masaļska vārtos nonāca otro reizi.

"Dinamo" otrajā periodā trīsreiz spēlēja vairākumā, un ar trešo piegājienu savu iespēju izmantoja. Nepilnas trīs minūtes pirms pārtraukuma Džeriņš bija ašāks par pārējiem cīņā vārtu priekšā un pārspēja mājinieku vārtsargu Jevgēņiju Koļesņiku. Bīstami uzbrukumi vairākumā "Dinamo" izdevās arī pēdējās trešdaļas vidū, taču mājinieku vārti palika neieņemti, turklāt skaitlisko vairākumu vēlāk izmantoja Jaroslavļas komanda. Jegors Averins septiņas minūtes pirms cīņas beigām saņēma piespēli vārtu priekšā un bez kavēšanās precīzi meta.

Vēl viens ātrs un rezultatīvs uzbrukums laukuma saimniekiem izdevās trīs minūtes pirms beigu svilpes, kad vārtu priekšā nonākušu ripu Masaļskim aiz muguras tīklā raidīja Korškovs. Turklāt "Dinamo" uzbrukumā vairs neizdevās radīt bīstamas situācijas, lai galotnē vēl saasinātu cīņu.

Abas komandas šosezon jau tikās Rīgā, kur "Dinamo" arī zaudēja ar trīs vārtu starpību (2:5).

Četru spēļu izbraukuma noslēgumā "Dinamo" hokejisti svētdien Podoļskā tiksies ar "Vitjaz". Izbraukumu rīdzinieki sāka ar uzvaru pār Maskavas "Dinamo", bet turpinājumā piekāpās Rietumu konferences pastarīšiem HK "Soči".