«Rīga»/«Prizma» hokejisti izcīna svarīgu uzvaru Kontinentālā kausa spēlē

Latvijas čempionvienība hokejā "Rīga"/"Prizma" Rumānijā notiekošā Kontinentālā kausa otrās kārtas otrajā mačā sestdien ar 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) pārspēja Polijas spēcīgāko komandu "Sanok". Latvijas komandas labā pa vārtiem guva Andris Siksnis, Jānis Pētersons un Viktors Lobačovs.

Dueli labāk iesāka Polijas komanda, kuriem vārtus jau otrajā minūtē, spēlējot vairākumā, guva Džordans Knokss. Rezultāts ilgu laiku palika nemainīgs, taču 37.minūtē vairākumā Siksnis rezultātu izlīdzināja, bet tikai 23 sekundes vēlāk Rafals Dutka no jauna vadībā izvirzīja "Sanok" komandu.

Tiesa, Latvijas vienība ilgi atbildi parādā nepalika, jo 38.minūtē Pētersons panāca 2:2. Abas komandas turpināja noraidījumiem bagātu cīņu arī noslēdzošajā trešdaļā, bet 48.minūtē Lobačovs pirmo reizi šajā duelī vadībā izvirzīja jau "Rīga"/"Prizma" hokejistus, kas pēcāk izrādījās uzvaru nesošie vārti.

Kā ziņots, piektdien pirmās kārtas spēlēs "Rīga"/"Prizma" ar rezultātu 2:3 zaudēja vietējai Brašovas "Corona" vienībai, bet latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Ungārijas hokeja komanda Dunaūjvārošas "Acelbikak" ar 2:6 piekāpās "Sanok".

Svētdien Latvijas pārstāvjus gaidīs duelis "Acelbikak", bet sestdien vēl gaidāms "Corona" un Ungārijas komandas duelis.

Rīgas klubam šī ir debija Kontinentālā kausa turnīrā.