Rīgas «Dinamo» spēj uzvarēt Minskā

Cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs zaudējusī Rīgas “Dinamo” vienība ceturtdien izbraukumā Baltkrievijā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar rezultātu 3:1 guva uzvaru pār Minskas “Dinamo”, liecina organizatoru informācija. Rīdzinieku labā ar vārtu guvumiem izcēlās Guntis Galviņš, Lauris Dārziņš un Filips Toluzakovs.

Jau spēles sestajā minūtē Rīgas “Dinamo” spēlēja vairākumā. Laurim Dārziņam bija lieliska iespēja gūt vārtus, taču tā netika realizēta. Devītajā minūtē rīdzinieki palika mazākumā – uz noraidīto soliņa par klupināšanu tika nosēdināts Georgs Golovkovs. Tomēr mājinieki nespēja realizēt vairākumu. Taču tāda iespēja radās rīdziniekiem – spēlējot vairākumā, Guntis Galviņš izvirzīja Rīgas “Dinamo” vadībā.

Spēles otrajā trešdaļā par spīti vairākiem noraidījumiem spēles rezultāts uz tablo nemainījās – mājinieki nespēja izlīdzināt rezultātu.

Taču trešajā trešdaļā, spēlējot vienādos sastāvos četri pret četri, spēles intrigu atjaunoja Andreja Stepanova ripas raidījums Jakuba Sedlāčeka sargātajos vārtos. Abas komandas centās šajā mazrezultatīvajā spēlē gūt uzvaras vārtus. Piecas minūtes līdz spēles pamatlaika beigām Laurim Dārziņam, asistējot Mikam Indrašim un Guntim Galviņam, izdevās izvirzīt Rīgas “Dinamo” atkal vadībā. Šāda spēles gaita saniknoja mājiniekus, un atkal noraidījums. Šoreiz iespēju garām nelaida Filips Toluzakovs, palielinot rīdzinieku pārsvaru.

Pašā spēles izskaņā spriedze palielinājās, un pilnīgi nevajadzīgu noraidījumu saņēma Aleksandrs Jerofejevs. Taču minskiešiem jau bija par vēlu kaut ko mainīt spēles gaitā.

Minskas “Dinamo” ar 49 spēlēs gūtiem 82 punktiem atrodas KHL Rietumu konferences sestajā pozīcijā, šobrīd droši atrodoties “play off” zonā. Savukārt Rīgas “Dinamo” ar 52 spēlēs gūtiem 50 punktiem cerības uz izslēgšanas spēlēm jau zaudējusi un par spīti uzvarai pārliecinoši ir Rietumu konferences pastarīte.