Rīgas «Dinamo» pret Ābola trenēto «Lada» gūst trešo uzvaru pēc kārtas

Rīgas "Dinamo" pirmdien Krievijā ar 2:1 pēcspēles metienos uzvarēja Toljati "Lada", ko vada bijušais rīdzinieku galvenais treneris Artis Ābols, liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija. Latvijas klubs uzvarēja trešajā spēlē pēc kārtas un pagarināja "Lada" neveiksmju sēriju līdz 10 spēlēm.

Edgara Masaļska sargātajos "Lada" vārtos vienīgo ripu pamatlaikā iemeta Andris Džeriņš, bet garā pēcspēles metienu sērijā uzvaru nodrošināja Mika Indraša trāpījums.

Abi vārti pamatlaikā tika gūti otrajā trešdaļā, kad "Dinamo" vadībā izvirzīja Džeriņš, bet KHL pastarīšiem neizšķirtu atjaunoja Vasilijs Streļcovs.

Savainojumu jau spēles pirmajās minūtēs guva "Dinamo" aizsargs Aleksandrs Jerofejevs, kurš pēc pretinieka spēka paņēmiena neveiksmīgi atsitās pret aizsargstiklu un vēlāk laukumā vairs neatgriezās. Viesi vairāk uzbruka un labāko iespēju gūt vārtus sev izkārtoja Roberts Locāns, tomēr ērtu pozīciju vārtu priekšā neizmantoja. Joakimam Eriksonam darba "Dinamo" vārtos nebija daudz, taču tikai viņa reakcija glāba pēc Georgija Belousova metiena.

Rezultātu Džeriņš atklāja otrās trešdaļas sākumā, kad pēc uzvarēta iemetiena tika pie ripas un no tuvas distances trāpīja vārtu stūrī. "Dinamo" vairāk veidoja saturīgu saspēli, turpretim "Lada" hokejisti uzbrukumā darbojās pagalam blāvi, kas gan neliedza laukuma saimniekiem neilgi pirms pārtraukuma panākt izlīdzinājumu. Pēc Dmitrija Vorobjova tāla metiena ripas lidojumu vārtu priekšā pielaboja Streļcovs.

Daudz enerģiskāk laukuma saimnieki sāka pēdējo trešdaļu un aktīvāk uzbruka, turpretim rīdzinieki pie Masaļska zonā viesojās reti. Tuvojoties pamatlaika beigām, "Dinamo" hokejisti lielākoties cīnījās aizsardzībā un varēja būt apmierināti par nosargāto neizšķirtu.

Pēcspēles metienos "Dinamo" divreiz rezultatīvs bija Ville Leino. Laurim Dārziņam un Miķelim Rēdliham, kā arī Indrašim pirmajā mēģinājumā raidīt ripu vārtos neizdevās, un Leino nesekmīgs bija viņa trešais piegājiens.

Izbraukuma turpinājumā "Dinamo" spēlēs trešdien Ņižņekamskā pret "Ņeftehimik" un piektdien Čeļabinskā pret "Traktor". Nākamā "Dinamo" spēle "Arēnā Rīga" būs 12.oktobrī pret Magņitogorskas "Metallurg".