Rīgas «Dinamo» Piņķos piedzīvo nepatīkamu zaudējumu, nespējot gūt vārtus

Pavisam nelielajā “Inbox” arēnā Piņķos, vien 802 skatītāju klātbūtnē Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar rezultātu 0:4 piekāpās Zagrebas “Medveščak” vienībai, liecina organizatoru informācija.

Spēles pirmā trešdaļa vēl iesākās cerīgi, taču jau 5. minūtē ripa trāpīja Jakuba Sedlāčeka sargātajos vārtos – precīzs bija Terijs Galjardi. Pirmajā trešdaļā rezultāts uz tablo vairs nemainījās – 0:1 “Medveščak” labā.

Otrajā trešdaļā, spēles 34. minūtē savu iespēju tikt pie vārtu guvuma, komandām spēlējot vienādos sastāvos, garām nelaida Lūkass Lessio, rīdziniekus atstājot iedzinējos jau ar divu vārtu starpību.

Arī trešā trešdaļa absolūti pagāja “Medveščak” zīmē – jau trešo golu, spēlējot vienādos sastāvos, guva horvātu komandas hokejisti. Šoreiz precīzs bija Fransiss Pare. Tad Roberts Lipsbergs par sitienu ar nūju tika noraidīts uz divām minūtēm, un arī šo iespēju horvāti nelaida garām – Bobijs Batlers nokārtoja jau pavisam nepatīkamo 0:4.

Rīgas “Dinamo” ar 31 punktu 38 spēlēs vēl joprojām pārliecinoši ir KHL Rietumu konferences pastarīte.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs 10. decembrī pret finanšu problēmu nomākto Bratislavas “Slovan” vienību. Spēle arīdzan notiks Piņķos.