Rīgas «Dinamo» pārbaudes spēles sāk ar uzvaru pār Ābola vadīto «Lada»

Gatavojoties jaunajai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonai, Rīgas "Dinamo" sestdien Valmierā ar 4:1 uzvarēja Krievijas klubu Toljati "Lada", ko vada galvenais treneris Artis Ābols, liecina KHL informācija. Laukuma saimniekiem īpaši rezultatīvs izvērtās otrās trešdaļas vidus, kad nepilnās deviņās minūtēs Edgara Masaļska sargātajos "Lada" vārtos ielidoja četras ripas.

Rezultatīvi "Dinamo" bija Krišjānis Rēdlihs, Frenks Razgals, Edgars Kulda un  Deniss Reimers.

"Dinamo" pirmajā trešdaļā gan nonāca iedzinējos, jo 13.minūtē Aleksandrs Bumagins realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzīja viesus vadībā. Rīdziniekiem otrā perioda sākumā nesekmējās spēle vairākumā, tostarp arī pus minūti piecatā pret trijiem, taču drīz vien ripas Masaļska vārtos sāka birt viena pēc otras.

Krišjānis Rēdlihs ar metienu no laukuma malas pie zilās līnijas panāca neizšķirtu, Razgals apspēlēja aizsardzību un ar precīzu metienu izvirzīja "Dinamo" vadībā, bet jau septiņas sekundes vēlāk Kulda perfekti trāpīja vārtu augšējā tuvajā stūrī. Trīs ripu pārsvaru ar neatlaidību nodrošināja Vācijas uzbrucējs Reimers, kurš pirmais vārtu priekšā tika pie atsistas ripas.

Pēdējā trešdaļā mājinieks Koba Jass vēl izplūcās ar Vladimiru Maļeņkihu, taču vārtos nepārspēts palika gan Jānis Kalniņš, gan Masaļskis pretējā laukuma pusē.

Rīdzinieki bija pārāki arī neatkarīgi no rezultāta aizvadītajā pēcspēles metienu sērijā, kurā vienīgais trāpījums izdevās "Dinamo" hokejistam Nikolajam Jeļisejevam.

"Dinamo" treniņnometne Valmierā ilgs līdz 29. jūlijam, un tās izskaņā komandai paredzēta pārbaudes spēle Piņķos pret Novosibirskas "Sibirj". Savukārt augusta pirmajā nedēļā "Dinamo" piedalīsies pārbaudes turnīrā Ņižņijnovgorodā, Krievijā, kur aizvadīs piecas spēles. Galvenā trenera komandai pagaidām gan vēl nav.

Jauno sezonu "Dinamo" sāks 23.augustā izbraukumā Krievijā pret HK "Soči".