Ķēniņš gūst NHL pirmos vārtus izslēgšanas spēlēs; «Canucks» sērijā panāk neizšķirtu

Uzbrucējs Ronalds Ķēniņš piektdien guva karjerā pirmos vārtus izslēgšanas turnīrā un veicināja Vankūveras "Canucks" uzvaru mājās 4:1 pār Kalgari "Flames", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā rezultāts kļuva neizšķirts 1:1.

Ķēniņš pēdējās trešdaļas trešajā minūtē panāca 3:0 pārsvaru, bet līdz cīņas beigām abas komandas asumiem bagātā galotnē vēl apmainījās vārtu guvumiem. Ķēniņš pie iemetiena apļa saņēma teicamu Bo Horvata piespēli un bez kavēšanās precīzi meta.

Laukumā Ķēniņš bija 11 minūtes (11:15), četras reizes meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Konferences pusfinālā iekļūs komanda, kas sērijā gūs četras uzvaras. Trešā un ceturtā spēle sērijā risināsies Kalgari svētdien un otrdien.

Citās pirmās kārtas spēlēs piektdien Austrumu konferencē Monreālas "Canadiens" mājās ar 3:2 pagarinājumā uzveica Otavas "Senators" vienību un sērijā ieguva 2:0 pārsvaru. Savukārt Vašingtonas "Capitals" savā laukumā ar 4:3 svinēja uzvaru pār Ņujorkas "Islanders" un rezultāts sērijā kļuva neizšķirts 1:1. Vēl vienā spēlē  Nešvilā "Predators" ar 6:2 uzveica Čikāgas "Blackhawks" un Rietumos izlīdzināja rezultātu sērijā, panākot 1:1.

Ķēniņš regulārajā sezonā, kopš janvāra beigās pievienojās "Canucks", 30 spēlēs guva četrus vārtus un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles.