Ķēniņš gūst savus pirmos divus vārtus AHL spēlē

Ronalds Ķēniņš piektdien guva savus pirmos divos vārtus Amerikas hokeja līgā (AHL), kur Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Jutikas "Comets" mājās ar 5:2 uzvarēja Sanantonio "Rampage", liecina AHL informācija.

Ķēniņš trīsreiz meta pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +2, kā arī viņu atzina par spēles otro zvaigzni. Ķēniņš 14. minūtē palielināja "Comets" pārsvaru līdz 2:0, bet, tuvojoties otrās trešdaļas beigām, vairākumā guva mājiniekiem arī trešos vārtus.

Pirms sezonas Ķēniņš piedalījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras "Canucks" treniņnometnē, līdz tika nosūtīts uz fārmklubu, kur aizvadījis jau piecas spēles.

Ar Kristeru Gudļevski vārtos piektdien uzvaru guva arī Sirakūzu "Crunch", kas viesos pagarinājumā ar 3:2 uzveica Vusteras "Sharks" hokejistus. Gudļevskis atvairīja 26 no 28 metieniem un nodrošināja otro uzvaru sezonas trijās spēlēs. Gudļevskis pirms NHL sezonas bija kandidāts uz vietu Tampabejas "Lightning" vārtos, tomēr tāpat kā Ķēniņš nonāca Ziemeļamerikas otrajā spēcīgākajā līgā.