Ķēniņa pārstāvētā «Canucks» NHL spēlē pēcspēles metienos uzvar Našvilā

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras ''Caucks'' otrdien ar 5:4 pēcspēles metienos Našvilā pārspēja Rietumu konferences otru labāko komandu, vietējo ''Predators'', liecina organizatoru informācija.

Ķēniņš spēlēja 12 minūtes, nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja divus metienus, izpildīja divus spēka paņēmienus un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Piecas spēles līdz regulārās sezonas beigām ''Canucks'' joprojām ieņem otro vietu Klusā okeāna divīzijā ar 95 punktiem pēc 77 spēlēm, kas dod sesto vietu Rietumu konferencē. Ķēniņš 26 spēlēs guvis trīs vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles.

Kodijs Fransons un Teilors Beks mājiniekiem pirmajā trešdaļā guva divus vārtus uz ko otrajā periodā atbildēja Lindens Vejs un Janiks Hansens, bet Viktors Stalbergs pusminūti pirms trešdaļas beigām panāca 3:2 mājinieku labā. Aleksandrs Burouzs un Kriss Higinss izvirzīja vadībā viesus, tomēr Maiks Fišers atjaunoja neizšķirtu.

''Canucks'' realizēja abus pirmos pēcspēles metienus, bet ''Predators'' to nespēja.