HS «Rīga» uzvara pār HK «Liepāja» saglabā intrigu Virslīgā

Latvijas hokeja Virslīgas ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē ceturtdien HS “Rīga” ar rezultātu 3:2 uzvarēja HK “Liepāja”, liecina organizatoru informācija. Līdz ar to abām komandām vienādas izredzes iekļūt pusfinālā.

Līdz ar HS “Rīga” uzvaru ceturtdienas spēlē sērijā līdz trim uzvarām rezultāts ir 2-2. Tātad tikai pēc nākamās spēles noskaidrosies, kura no komandām spēlēs pusfinālā, kur pretim stāsies HK “Mogo”.

Spēles rezultātu jau pirmajā spēles trešdaļā atklāja Emīls Potapovs, un jau pēc dažām minūtēm HS “Rīga” bija jau divu vārtu pārsvars – precīzs bija Artjoms Pankevičs.

Otrajā trešdaļā atkal veiksme bija rīdzinieku sabiedrotā – vārtu guvums Romāna Glazkova rēķinā.

Liepājnieki samazināt vārtu starpību varēja tikai trešajā periodā, kad ar vārtu guvumu izcēlās Māris Diļevka. Bet nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām liepājniekiem izdevās vārtu starpību samazināt līdz minimumam – Kārlis Ozoliņš nelaida garām savu iespēju.

Jāatgādina, ka iepriekšējā spēlē trešdien HS “Rīga” piekāpās HK “Liepāja” ar rezultātu 4:6.