HK «Rīga» revanšējas Minskas «Junostj» hokejistiem MHL spēlē

HK "Rīga" trešdien izdevās ar 5:2 revanšēties Minskas "Junostj" vienībai par dienu iepriekš piedzīvoto smago zaudējumu Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), informēja organizatori. Abu komandu iepriekšējā spēlē otrdien Piņķos Baltkrievijas komanda bija pārāka ar 7:1.

Divus vārtus uzvarētājiem "Arēnā Rīga" guva Nikolajs Jeļisejevs, bet pa reizei izcēlās Ričards Kondrāts,  Deivids Sarkanis un Mārtiņš Dzierkals.

Pēc Jeļisejeva un Kondrāta iemestajiem vārtiem pirmās trešdaļas vidū rezultāts kļuva 2:0. Lai gan viesi vienus vārtus atguva, Jeļisejevs otrajā periodā vairākumā atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Visi pārējie vārti tika gūti spēles pēdējā pusotrā minūtē. Sarkanis panāca 4:1, "Junostj" vienus vārtus atguva, bet Dzierkals vēl raidīja ripu tukšos pretinieku vārtos.

Arī nākamās divas spēles HK "Rīga" aizvadīs mājās pret Baltkrievijas komandu, kad sestdien un svētdien Latvijā viesosies Bobruiskas "Dinamo-Šiņņik".

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" 30 spēlēs ir 41 punkts, taču tas komandu ierindo tikai 9.vietā 10 komandu konkurencē. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās divīzijas astoņas spēcīgākās komandas.