HK «Rīga» izbraukumu pabeidz ar uzvaru pār «Himik» hokejistiem

HK "Rīga" izbraukuma noslēgumā trešdien Krievijā ar 4:2 uzveica Voskresenskas "Himik" vienību Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, informēja organizatori. Panākums rīdziniekiem ļāva nostiprināties Ziemeļrietumu divīzijas astoņniekā.

HK "Rīga" pēdējās divās trešdaļās guva pa diviem vārtiem un noturēja drošu uzvaru.

Rezultātu otrajā periodā pēc nospēlētām piecām minūtēm atklāja Nikolajs Jeļisejevs, bet Mārtiņš Dzierkals 10 minūtes vēlāk viesu pārsvaru divkāršoja. Lai gan laukuma saimnieki līdz pārtraukumam rezultāta starpību samazināja, pēdējās trešdaļas sākumā Ričards Kondrāts panāca 3:1. Pārsvaru nostiprināja Gatis Sprukts, savukārt laukuma saimnieki savas cerības uzlaboja ar realizētu skaitlisko vairākumu četras minūtes pirms cīņas beigām, taču turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

Divās izbraukuma spēlēs HK "Rīga" guva divas uzvaras, jo otrdien ar 5:3 pārspēja arī Mitišču "Atlanti" hokejistus.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" ar 48 spēlēs gūtiem 65 punktiem nostiprināja izredzes regulārās sezonas noslēgumā iekļūt izslēgšanas turnīrā. Vietu izslēgšanas spēlēs pēc regulārās sezonas nodrošinās astoņas no divīzijā sākotnēji iekļautajām 10 komandām.