HK «Rīga» atgūstas pēc neveiksmīga sākuma un uzvar Baltkrievijā

Turpinot izbraukumu Baltkrievijā, HK "Rīga" ceturtdien ar 5:3 pārspēja Bobruiskas "Dinamo-Šiņņik" vienību, lai gan spēles sākums Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL) veiksmīgāks bija mājiniekiem, liecina rīkotāju informācija. Abas komandas piektdien tiksies vēlreiz.

Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda 4.minūtē jau bija iedzinējos ar 0:2, tomēr spēles otrajā pusē spēja pavērst cīņas gaitu sev par labu un nodrošināja trešo uzvaru pēc kārtas, kas ļāva MHL Ziemeļrietumu divīzijā pakāpties uz 7.vietu.

Rezultāta starpību otrās trešdaļas vidū samazināja Kirils Galoha, bet trešā perioda sākumā Nikolajs Jeļisejevs realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca neizšķirtu. Trešos vārtus piecas minūtes vēlāk iemeta Rodrigo Ābols, tomēr Danils Bokuns bija rezultatīvs laukuma saimniekiem un sešarpus minūtes pirms spēles beigām rezultāts kļuva 3:3. Uzvaras vērta bija Mārtiņa Dzierkala iemestā ripa vairākumā, kad bija atlicis spēlēt vēl divas minūtes. Cīņas izskaņā Deivids Sarkanis vēl iemeta ripu tukšos vārtos.

Jau vēstīts, ka pirmajās divās spēlēs Baltkrievijā HK "Rīga" pārspēja Minskas "Junostj" hokejistus.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" rēķinā ir 27 spēlēs gūti 38 punkti, kas ļauj apsteigt trīs komandas. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās divīzijas astoņas spēcīgākās komandas.