HK «Rīga» ar zaudējumu noslēdz četru spēļu izbraukumu Baltkrievijā

Četru izbraukuma spēļu noslēgumā HK "Rīga" piektdien Baltkrievijā ar 1:3 zaudēja Bobruiskas "Dinamo-Šiņņik" vienībai Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina rīkotāju informācija. Latvijas komandai tādējādi neizdevās izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas.

Tāpat kā dienu iepriekš abu komandu iepriekšējā spēlē HK "Rīga" nonāca zaudētājos ar 0:2, tomēr šoreiz neatspēlējās. Vienīgos vārtus Latvijas komandā otrās trešdaļas beigās guva Nikolajs Jeļisejevs, kurš samazināja rezultāta starpību. Savukārt spēles pēdējā minūtē laukuma saimnieki guva arī trešos vārtus.

Pirmajās divās izbraukuma spēlēs HK "Rīga" pārspēja Minskas "Junostj" hokejistus, bet ceturtdien bija pārāki arī pār "Dinamo-Šiņņik" (5:3). Līdz novembra beigām HK "Rīga" pa divām spēlēm ar abām Baltkrievijas komandām aizvadīs mājās.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" rēķinā ir 28 spēlēs gūti 38 punkti, kas ļauj ieņemt 7.vietu 10 komandu konkurencē. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās divīzijas astoņas spēcīgākās komandas.