HK «Rīga» galotnē nodrošina pārliecinošu uzvaru un pārtrauc trīs zaudējumu sēriju

HK "Rīga" pirmdien "Arēnā Rīga" ar 4:1 uzvarēja MHK "Himik" vienību un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina rīkotāju informācija.

Divarpus minūtes pirms cīņas beigām HK "Rīga" bija minimāls 2:1 pārsvars, taču atlikušajā laikā laukuma saimnieki iemeta vēl divas ripas un pārliecinoši nostiprināja pārākumu.

Trīs vārti tika gūti pirmajā trešdaļā, kad Ruslans Ignatovičs un Rodrigo Ābols ar nepilnas minūtes intervālu panāca HK "Rīga" divu vārtu pārsvaru, bet viesi vēl līdz pārtraukumam izmantoja skaitlisko vairākumu un Jegors Solovjovs rezultāta starpību samazināja. Savukārt cīņas pēdējās minūtēs rezultatīvi bija arī Daniels Bogdzjuls un Kirils Galoha.

HK "Rīga" rēķinā 10 spēlēs ir četras uzvaras un seši zaudējumi. Nākamās divas spēles HK "Rīga" nedēļas nogalē aizvadīs izbraukumā Sanktpēterburgā pret vietējo "Dinamo".