HK «Rīga» hokejisti ar zaudējumu sāk MHL izslēgšanas turnīru

HK "Rīga" svētdien "Arēnā Rīga" ar 3:6 zaudēja Čerepovecas "Almaz" vienībai pirmajā izslēgšanas turnīra spēlē Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina rīkotāju informācija. Abas komandas Rietumu konferences astotdaļfināla sēriju nākamajā spēlē turpinās pirmdien Rīgā.

Vārtus laukuma saimniekiem guva Haralds Neimanis, Ruslans Ignatovičs un Kirils Galoha.

HK "Rīga" neveiksmīga izvērtās pirmā trešdaļa, kurā laukuma saimnieki nepilnās 15 minūtēs ielaida trīs vārtus un nonāca iedzinējos ar 0:3. Vēl līdz pārtraukumam Neimanim gan izdevās, rīdziniekiem spēlējot skaitliskā mazākumā, rezultāta starpību samazināt.

Pēdējās trešdaļas sākumā Ignatovičs pēc labas Frenka Razgala piespēles no vārtu priekšas samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču viesi ātri atjaunoja divu vārtu pārsvaru, kad pie vārtsarga Nila Grīnfogela atsistās ripas tika Pavels Bučņevičs. Vēl līdz trešdaļas vidum Bučņevičs realizēja arī skaitlisko pārsvaru un nodrošināja "Almaz" komfortablu trīs vārtu handikapu - 5:2.

Intrigu vēl izdevās saasināt Galoham, kurš trīsarpus minūtes pirms cīņas beigām samazināja rezultāta starpību, kad HK "Rīga" vārtsargu bija aizstājis laukuma spēlētājs. Cerībā uz izglābšanos laukuma saimnieki turpināja spēlēt bez vārtsarga, ko izmantoja Bučņevičs un raidīja ripu tukšos vārtos.

Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā uzvarētājus sērijā noteiks līdz vienas komandas trim uzvarām. Pēc divām mājas spēlēm HK "Rīga" sēriju turpinās izbraukumā, kur trešā cīņa paredzēta ceturtdien.

Komandu pārus izslēgšanas turnīrā noteica pēc ieņemtās vietas konferencē - "Almaz" un HK "Rīga" ierindojās attiecīgi 8. un 9.vietā Rietumos.