Girgensona Bufalo «Sabres» pēcspēles metienos izcīna ceturto uzvaru pēc kārtas

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" pirmdien savā laukumā ar 5:4 pēcspēles metienos pieveica Otavas "Senators" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē un izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas, liecina rīkotāju informācija.

Līdz pēcspēles metienu sērijai, kurā Girgensons izpildīja neveiksmīgu metienu, viņš laukumā bija 21 minūti (21:01) un nopelnīja divas soda minūtes. Girgensons trīsreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

Otrās trešdaļas vidū "Sabres" panāca 3:1 pārsvaru, taču pēc trešajā periodā nospēlētām piecām minūtēm nonāca iedzinējos ar 3:4. No zaudējuma pamatlaikā laukuma saimniekus izglāba Braiens Flinns, bet pēcspēles metienos vienīgais precīzs bija Mets Molsons.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans pēc spēles bija gandarīts, ka beidzot katra spēlētāju maiņa spēj gūt vārtus un dot ieguldījumu komandas panākumos.

Šosezon 31 spēlē 20 gadu vecais Girgensons ir iemetis deviņus vārtus un veicis astoņas piespēles, kļūstot par "Sabres" otro rezultatīvāko spēlētāju un labāko vārtu guvēju. Girgensons arvien ir līderis līdzjutēju balsojumā par NHL Zvaigžņu spēles sastāvu. Līdzjutēju vērtējumā noteiks pirmos sešus hokejistus, tostarp trīs uzbrucējus, kas 25.janvārī Kolumbusā dosies laukumā Zvaigžņu spēlē.

Bufalo klubs ar 31 spēlē gūtiem 28 punktiem pakāpās uz 12. vietu Austrumu konferencē, bet līgas kopvērtējumā sasniedza 22.pozīciju 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs otrdien Vinipegā pret "Jets".