Girgensona «Sabres» zaudējumu sēriju turpina arī pēc NHL Zvaigžņu spēles

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien izbraukumā ar zaudējumu 1:4 pret Kalgari "Flames" atsāka cīņas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kur Latvijas uzbrucēja klubs cieta 12. neveiksmi pēc kārtas, liecina rīkotāju informācija.

Girgensons spēlēja 21 minūti (20:42), divreiz meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -2.

Kriss Stjuarts pirmās trešdaļas vidū vadībā izvirzīja "Sabres", taču laukuma saimnieki līdz perioda beigām panāca izlīdzinājumu, bet uzvaru nodrošināja ar pēdējā trešdaļā iemestiem trim vārtiem.

"Sabres" šogad nav guvuši nevienu uzvaru un komanda bez punktiem ir kopš 27.decembra. Bufalo klubs ir tuvu antirekordam, ko 2003./2004.gada sezonā sasniedza Pitsburgas "Penguins", 13 spēlēs pēc kārtas negūstot nevienu punktu.

Šosezon 48 spēlēs 21 gadu vecais Girgensons ir guvis 13 vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles, kļūstot par "Sabres" labāko vārtu guvēju un dala otro vietu komandas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Bufalo klubs ar 48 spēlēs gūtu 31 punktu arvien ieņem pēdējo -16.- vietu Austrumu konferencē, kā arī ir pēdējā pozīcijā līgas kopvērtējumā 30 komandu konkurencē. Izbraukuma turpinājumā "Sabres" ceturtdien spēlēs Edmontonā pret "Oilers".