Girgensona Bufalo «Sabres» pārtrūkst trīs uzvaru sērija

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" trešdien ar 1:2 mājās piekāpās Vinipegas "Jets", kas laukuma saimniekiem pārtrauca trīs uzvaru sēriju Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina rīkotāju informācija. Girgensons ar rezultativitāti neizcēlās.

Girgensons spēlēja 19 minūtes (19:11), veica divus spēka paņēmienus un vienu reizi meta pa vārtiem. Latvijas hokejista lietderības rādītājs bija neitrāls.

Vinipegas klubs pa vieniem vārtiem pirmajā un otrajā trešdaļā guva vairākumā un mazākumā, bet laukuma saimnieki spēja atbildēt tikai ar Krisa Stjuarta iemestiem vārtiem trešā perioda 6.minūtē, lai gan pēdējā trešdaļā laukuma saimnieki vairāk uzbruka un meta pa vārtiem.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans pēc spēles teica, ka ļoti negatīva ietekme bija vairākumā ielaistajiem vārtiem. Turklāt "Sabres" nesekmējās spēle vairākumā, lai gan treniņos komanda pie tā strādā katru dienu. "Jets" noturēja savus vārtus neskartus visos četros noraidījumos.

Šosezon 22 spēlēs 20 gadu vecais Girgensons ir iemetis sešus vārtus un veicis piecas piespēles, kļūstot par "Sabres" trešo rezultatīvāko spēlētāju. Balsojumā par NHL Zvaigžņu spēles sastāvu Girgensons ieņem 28.vietu. Līdzjutēju vērtējumā noteiks pirmos sešus hokejistus, kas 25.janvārī Kolumbusā dosies laukumā Zvaigžņu spēlē.

Bufalo klubs ar 22 spēlēs gūtiem 14 punktiem arvien ir pēdējā -16.- vietā Austrumu konferencē, kā arī  atpaliek no visiem konkurentiem līgas absolūtajā vērtējumā. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs piektdien mājās pret Monreālas "Canadiens".